PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724694}
7,8 159 827
ocen
7,8 10 1 159827
7,1 40
ocen krytyków
Wołyń
powrót do forum filmu Wołyń
palel47

idź do kina i doceń twórców, a nie ich okradaj

ocenił(a) film na 3
Pseudoautochton

Nie lubie oglądać w kinie, chyba, że przy pustej sali.

ocenił(a) film na 9
palel47

ja tez lubie ogladac o zmroku w domu , w kinie gdy jedza i gadaja to nie do wytrzymania

ocenił(a) film na 3
Szybszy

Dokładnie, przy piwku wieczorem w domu.

Nie mógłbym znieść tych jęków i hihów polskich zdzirek.

ocenił(a) film na 9
palel47

Przy piwku oglądać zarzynanie Polaków...Mam nadzieje,ze to bait.

ocenił(a) film na 3
a_kwitek

Filmy oglądam dla rozrywki, nie obchodzi mnie kogo zarzynali oraz wszelkie inne kwestie polityczno-historyczne. Mam nadzieję, że film będzie przynajmniej tak dobry i brutalny jak Hostel, ale na to się chyba nie zapowiada.

ocenił(a) film na 9
palel47

Hektolitry krwi moha okaza sie smieszne jesli nie poda sie w ich w umiejetny sposob, ten rezyser potrafi wywolac lek i zimny pot na czole nie korzystajac czesto z takis srodkow,. Tylko Smarzowski posiada taki dar od kilkunast lat w Polsce nikt nie moze sie rownac z tym rezyserem. Kazdyy jego film to wstrzas.

palel47

"przynajmniej tak dobry i brutalny jak Hostel" to świadczy o poziomie intelektualnym tego czegoś co podpisuje się jako "patel47"

ocenił(a) film na 3
Pseudoautochton

Tym czymś to sobie nazwij swoją starą ty pseudointelektualisto

ocenił(a) film na 3
a_kwitek

Dodam jeszcze, że to i tak lepiej niż przy popcornie ;p

użytkownik usunięty
palel47

Tak albo jęki podczas szczytowania.

palel47

No to idź w godzinach południowych do Cinema, albo Multikina. Też nie lubię tłumów w kinie, ale na "Wołyniu" byłem w kinie miejskim - blisko 60 osób na sali. Liczby tych ludzi się nie odczuwało. Nawet lepiej, gdy na takim filmie jest tyle osób, bo widzisz reakcje ludzi po zakończonej projekcji. Film jest dosyć surowy, przez co mało tu miejsca na "jęki" i "hihy"

piotr3k93

Zgadzam się, że liczbę tych ludzi się nie odczuwa. U mnie na sali było gdzieś z 50 osób i też była cisza. No ale to byli sami dorośli, więc może dlatego idealna cisza była bo wiedzieli jak się zachować...

ocenił(a) film na 9
palel47

Podpinam się do pytania. W kinie byłem, ale niestety musiałem wyjść jakieś 40 minut przed końcem. Chciałbym to normalnie dokończyć, a nie czytać o zakończeniu w jakimś wątku na filmwebie. Nigdzie nic nie mogę znaleźć więc najwyżej przy jakiejś okazji pójdę drugi raz.

ocenił(a) film na 8
palel47

Polecam kino studyjne, 20 osób na sali, żadnego popcornu, ciamkania, mlaskania, siorbania i wkurzającego światła ekranów telefonów. Oglądasz jak król.

palel47

Jest już na torrentach:
https : / /torr enty . to / wyszukiwanie / wo % C5 % 82y % C5 % 84

Ale można pobrać za darmo ze strony
http : / / filmy. to / film / Wolyn - 2016 , 243274
(np. w przeglądarce Google Chrome trzeba mieć wgrany programik "Video DownloadHelper", żeby móc z tej strony pobrać film. Bo tak normalnie, to na tej stronie nie ma przycisku "Pobierz")
(Ten programik "Video DownloadHelper" jest też do pobrania na przeglądarkę Mozilla Firefox)

Przy okazji polecam przeczytać książkę "Nienawiść" autorstwa Stanisława Srokowskiego.
To ona była inspiracją dla Pana Smarzowskiego, żeby nakręcić film "Wołyń".
Książkę "Nienawiść" można pobrać w pdf'ie za darmo ze strony:
http : / / docer . pl / doc / 58n510

P.S.
Cieszę się, że nie kupiłem gazety "Polityka" (podobno jest lewacka), gdy niedawno dołączono do niej płytę DVD z filmem "Wołyń". Kosztowała 39,99 zł - czyli tyle, co płyta z filmem "Wołyń" kosztuje w sklepach.
Twórcy "Polityki" tym samym się samozaorali, bo pokazali, że dla nich samych "Polityka" kosztuje 0,00 zł ;)

damiano444492

Zarzuciłem zacnymi linkami, teraz sam proszę o pomoc.
Potrzebuję pliku z polskimi napisami do wypowiedzi w języku ukraińskim w filmie "Wołyń".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones