PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724694}
7,8 159 637
ocen
7,8 10 1 159637
7,1 39
ocen krytyków
Wołyń
powrót do forum filmu Wołyń

Jak podaje Michalina Łabacz, odtwórczyni głównej roli w filmie, na swoim oficjalnym profilu Facebooka, film został nagrodzony aż trzy razy na belgijskim Waterloo Historical Film Festival!

- nagroda dla najlepszej aktorki
- nagroda młodego jury dla najlepszego filmu
- nagroda za scenografie i kostiumy

Wspaniale!

Źródło: https://www.facebook.com/michalinalabacz/photos/a.1930602710547832.1073741829.18 50944281847009/1962710334003736/?type=3&theater

ocenił(a) film na 3
chrisziyo

nagroda dla Łabacz?!!!!! Za co? Za jedną minę przez cały film???? Sorry, ale ten film jest po prostu SŁABY! Chwała za poruszenie tematu, te wydarzenia nie mogą zostać zapomniane, ale fabuła się tutaj kompletnie nie klei, niepotrzebne wątki, przeskoki w czasie i akcji, scena polskiej zemsty idiotyczna i zrobiona jakby na siłę, M. Łabacz kompletnie nie okazuje emocji, ma wciąż taki sam wyraz twarzy, czy to w czasie sexu, czy mordowania, co to ma być? To wygląda jak jakiś paradokument, a nie pełna dramaturgii fabuła. 2 czy 3 mocne sceny to sporo za mało, żeby zrobić dobry film

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Musimy koniecznie napisać list protestacyjny do Smarzowskiego, że nie trafił w twoje wysublimowane gusta. Że też miał czelność bandyta!

ocenił(a) film na 3
chrisziyo

A po co te złośliwości? Naprawdę uważasz ten film za dobry??? Pokaż mi emocje na twarzach aktorów? Bezpłciowi tak, że usnąć było można. Opowiedz mi historię tego filmu, jakiś dokończony watek, proszę. Nawet nie wiadomo skąd się nagle wysłannicy do Kustycz znaleźli, po co tam jechali, dlaczego nie uzbrojeni (bo Szabatura był kolegą szkolnym jednego z delegatów,) A tak na marginesie wiesz kim był Szabatura? Więc przestań mi tu piać te "wysublimowane zachwyty". Pisze jak jest, szczerze, bez patosu spowodowanego tematyką. to jest film fabularny, a fabuła ma wciągać, a ja dokumenty widziałem bardziej wciągające

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones