PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724694}
7,8 159 560
ocen
7,8 10 1 159560
7,1 39
ocen krytyków
Wołyń
powrót do forum filmu Wołyń

Jeden z lepszych dramatów wojennych i do tego z Polski. Bardzo dobre udźwiękowienie,scenografia i montaż. Dramat ,który daje do myślenia i na długo pozostaje w pamięci.Klasa sama w sobie.

ocenił(a) film na 3
Jarek30081984

No własnie akurat w wypadku tego filmu ŻADNA klasa! Sorry, ale ten film jest po prostu SŁABY! Chwała za poruszenie tematu, te wydarzenia nie mogą zostać zapomniane, ale fabuła się tutaj kompletnie nie klei, niepotrzebne wątki, przeskoki w czasie i akcji, romans z tym młodych gostkiem ni z doopy ni z pietruchy nie miał żadnego znaczenia dla dalszych wydarzeń, skoro gościa jakiś Rusek zaraz potem zabił "ot tak", więc kompletnie niepotrzebne to było, równie dobrze Jakubik mógł to dziecko zrobić. Scena polskiej zemsty idiotyczna i zrobiona jakby na siłę, M. Łabacz kompletnie nie okazuje emocji, ma wciąż taki sam wyraz twarzy, czy to w czasie sexu, czy mordowania, co to ma być? To wygląda jak jakiś paradokument, a nie pełna dramaturgii fabuła. 2 czy 3 mocne sceny to sporo za mało, żeby zrobić dobry film

ostry_cenzor

ty byc nie polak ty byc chyba ukrainiec.....

ocenił(a) film na 3
xxxfilmen

Jezu, następny.... znowu patetyczne uniesienie PATRIOTY... rozumiem, że jeżeli ktoś uzna ten film za marny, to Ukrainiec? Mam piać z zachwytu nad cienkim filmem, tylko dlatego, że został zrobiony? Dokumenty o tym mocniejsze widziałem. Jak się robi film o TAKICH rzeczach, to trzeba go zrobić BARDZO DOBRZE, a nie tylko zrobić. Czy moje uwagi są nietrafione? w którym miejscu? Czytając książki Motyki (czytałeś którąś z książek Grzegorza Motyki? jeżeli tak, to którą, możemy o nich podyskutować), Siemaszko czy wspomnienia świadków to robiły wrażenie, a tu była chaotyczna nuda.

ostry_cenzor

Za pisanie słowa "seks" po polsku przez "x" powinno się iść do więzienia.

xobevil

ostry cenzor pachnie tutaj szczesnym ktory cenzurowal na ms .. obaj sie nadajecie do picia wodki ,nudnych filmow w zyciu nie widziales chyba

ocenił(a) film na 3
xxxfilmen

Widziałem wiele, ten był jednym z nich. Może jakiś argument zamiast osobistych wycieczek? A tak na marginesie Szczęsny z karnymi nie miał racji??? Może też jesteś dobry do picia, ale nie wódki tylko nielegalnego spirytusu od którego się ślepnie?

ostry_cenzor

uuu ktos sie poirytowal..pij pij jak masz zdrowie jak watroba jeszcze dziala hehe ja nie pije i mi to wisi jedynie wode z zywca...
wogole nie kompromituj sie taka ocena 3 to cie ocenia zes ty nie polak tylko jakis janusz nie majacy w sobie patriotyzmu ..szkoda gadki wogole gdyby nie wolyn polacy by nie wiedzieli o tej rzezi..
trzeba pamietac o powstaniu warszawskim ,1,2 wojnie ,jak i o tym i innych losach z historii dla nas polakow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones