PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121782}
7,2 5
ocen
7,2 10 1 5

Wo shi yi ge zei
powrót do forum filmu Wo shi yi ge zei

Legendary Couple to angielski tytuł tego filmu. Opowiada on o parze (tutaj Simon Yam i Chingmy Yau), którzy prowadzą przestępcze życie. Traumatyczne wydarzenia Tin-Lapa, powodują u niego radykalną zmianę z uczciwego, acz niezbyt rozgarniętego (i tu plus za grę aktorską) człowieka w rozbójnika. Porywa między innymi Lui Chi-Lan-córkę bogatego biznesmana. Między nimi zaczyna się rodzić więź. Trzeba przyznać, że pasują do siebie, jako filmowa para bardzo dobra, zresztą nie pierwszy raz grają ze sobą. Bardzo dobra rola Simona, czasami nieźle świrował. Chingmy Yau uważam za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek z HK z tamtych lat i tu było na co popatrzeć. Świetnie się sprawdza w roli komediowej, te jej miny. Dobrali się. Fani kina HK nie powinni się nudzić, polecam fanom Simona Yama i Chingmy Yau.

ocenił(a) film na 8
Damar3478

Momentami przesadzony, aczkolwiek tego mi było trzeba, takiej akcji z domieszką humoru. Obejrzałem bardziej ze względu na Simona, którego jestem fanem. Faktycznie aktorsko wyszli bardzo dobrze. Chingmy była bardzo ładna, ale jednak nie jest w moim typie. Również polecam, warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones