PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843465}

Wojna o jutro

The Tomorrow War
6,1 20 873
oceny
6,1 10 1 20873
6,0 7
ocen krytyków
Wojna o jutro
powrót do forum filmu Wojna o jutro

Może mi ktoś wytłumaczyć po co w tym filmie walczono o przyszłość zamiast walczyć o zmianę tej przyszłości? Zamiast wysyłać ludzi do przyszłości na rzeź lepiej byłoby spróbować zdusić problem w zarodku (do przyszłości można by było wysłać jedynie oddział by wspomóc tych z przyszłości w złapaniu samicy, ale samą toksynę opracowywać już w przeszłości - do tego transfer technologii i wiedzy z przyszłości). Toksyna, technologia z przyszłości oraz świadomość miejsca i czasu gdzie nastąpił pierwszy atak spokojnie by wystarczyły do wybicia stworzonek - w statku obcych było ich max kilka tysięcy osobników, a żeby się rozmnażać musiałyby zdobyć pożywienie o co na tym lodowym pustkowiu trudno więc nawet jakby ludzie nie odnaleźli statku obcych to otoczenie armią terenu skąd wyszły by wystarczyło.

ocenił(a) film na 4
AUTO

To prawda, ze to nielogiczne. Ale tez nielogiczne jest wiele rzeczy na naszym świecie.

Mnie wystarczy, że ludzie wierzą w takie rzeczy, jak że zmiana jakiegoś zdarzenia w przyszłości tworzy "nową linię czasową" i że w ten sposób unika się paradoksów typu "paradoks dziadka". To jest tak głupie podejście, a nawet najpoważniejsi naukowcy traktują je serio.

Więc po co szukać logiki w filmie s-f, skoro w świecie nauki jej brak.

ocenił(a) film na 4
Sony_West

Mnie śmieszy że ludzie zakładają że paradoks dziadka istnieje jako coś realnego. Podróż w czasie to teoria. Paradoks dziadka to teoria. To są tylko założenia nie mające żadnego poparcia w rzeczywistości. Nie istnieje żadna "logika" podróży w czasie bo podróże w czasie nie istnieją.
Równie prawdopodobną teorią jak paradoks dziadka jest to że podczas podróżowania w czasie zmienisz się w banana z wąsami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones