PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032160}

Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
6,9 4 379
ocen
6,9 10 1 4379
7,2 12
ocen krytyków
Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos
powrót do forum filmu Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos

Wersja z napisami?

ocenił(a) film na 7

Czy gdziekolwiek będzie grany z napisami? W zapowiedziach pare tyg temu Helios miał wersje z dubbingiem i z napisami do wyboru. Teraz gdy zbliża się premiera nie ma już opcji z napisami. Czy jakieś kino w ogóle będzie to puszczać z napisami?

Nes_s

Napisze tak to jak walka z wiatrakami ja poczekam jak zwykle na bluray i w domowym zaciszu i brak popcorniarzy i innych cebul jedzacych nalesniki na seansie pisze z własnego doswiadczenia ! nie atakować mnie;)

ocenił(a) film na 7
SnareKarol

Nawet Mario ostatnio dali z napisami. Przecież to są animacje, na które na pewno przyjdzie wielu dorosłych widzów, bo za dzieciaka się oglądało. Jak są bajki typowo dziecięce to rozumiem, że się im to nie opłaca, ale Żółwie Ninja mają też dorosłych fanów.

Nes_s

Dokładnie w tym mnie;)

ocenił(a) film na 7
Nes_s

Nie tylko to, ale też godziny seansu. U mnie grają go tylko w okolicach południa. No sorry, nie wezmę urlopu by iść na seans. Pozostaje czekać na pojawienie się na jakichś internetowych platformach. A szkoda, bo jednak duży ekran robi temat.

SnareKarol

Jakby ludzie żarli popcorn na oppenheimerze to też bym był wkurzony ale jak się idzie do kina na akcyjniak czy animację to idziesz też pochrupać popcorn.

ocenił(a) film na 7
Nes_s

Na SkyShowtime pojawił się ten film. I można wybrać dubbing lub napisy. Właśnie oglądam i dobrze się bawię.

ocenił(a) film na 7
jacekturysta400

już to obejrzałam od tamtego czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones