PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31473}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
6,7 10 256
ocen
6,7 10 1 10256
6,3 6
ocen krytyków
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum filmu Wojownicze Żółwie Ninja

Pamietam jak bylem maly to strasznie spodobaly mi sie zolwie,ale dzisiaj ogladalem i powiem szczerze ze to nie bywale.Nic sie ten film nie zestarzal a nawet stal sie lepszy!.Polecam!.

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Popieram. Jestem już stary koń hehe ale gdy nadarzy się okazja i ''złapie'' żółwie to zawsze chętnie oglądam mimo iż film znam na pamięć .Oglądało się go świetnie za małolata i ogląda się go świetnie i dziś.

ocenił(a) film na 10
cebul_297

dokladnie ;].Dla mnie bomba.Chyba ja mam sentyment duzy poprostu do zolwi ;].

ocenił(a) film na 10
lavrenzo84

Potwierdzam, film oglądałem setki jeśli nie tysiące razy i dalej smakuje tak samo jak na początku lat 90-tych. Mam jeszcze oryginalną kasetę VHS z tym filmem i czasami sobie ogladam, za jakiś czas pewnie będzie mi towarzyszył podczas seansu mój chrześniak...

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

stare filmy są niesamowite

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

To się nazywa sentyment!

lavrenzo84

Nie wiem ile wy macie lat ale ja mam 28 , i nigdy nie myslalem,ze jeszcze keidys obejrze ten film ale po tych komentarzach nabralem checi. Jako dziecko bylem wielkim fanem wojowniczych zolwi,mialem zabawki najwazniejszych postaci a film wspominam wspaniale,chociaz malo co z niego pamietam. Widzialem chyba jedynie II czesc,wiec z checia obejrze I, ktora jest ponoc najlepsza.

lavrenzo84

Zgadzam się z Wami jak za mojego dzieciństwa ten film i dwie kolejne części Wojowniczych Żółwi Ninja oglądam z takimi samymi emocjami gdy byłem wtedy dzieckiem.

ocenił(a) film na 8
mar2nakonek16

Ja tak samo. A te nowe komputerowe odsłony wydają mi się bardzo słabe i głupkowate.

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Bardzo podobnie jest ze starymi filmami Godzilli z lat 60./70/80./90. W ciągu ostatnich kilku lat obejrzałem pierwszy raz wiele z produkcji od Toho. Powiem tylko tyle, REWELACJA! Nigdy nie spodziewałem się, że tak bardzo wciągnę się w te klasyczne - praktyczne efekty specjalne "gumolineum". Mogę śmiało powiedzieć, że wyróżniają się bardzo pozytywnie na tle wielu współczesnych filmów. Mają swój urok, jeśli są dobrze wykonane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones