PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170036}
5,9 13 tys. ocen
5,9 10 1 12659
6,9 14 krytyków
Wolf Creek
powrót do forum filmu Wolf Creek

1.JAK widzieliście film i podsumowanie to mówią że ten chłopak był w areszcie przez 4 miechy i potem go wypuścili bo nie było dowodów, to w końcu nie rozumiem sam sie okaleczył przebił se ręce żeby nie myśleli ze to on je zabił?

2. Jak przeżył tylko facet i siedział cały czas w jaskini to skąd te pomysły z przygodami tych dziewczyn.

Wg mnie fikcja w ch*j jedynie to ze zagineły jest prawdą

bastek1988

Właśnie miałem napisać podobny temat. Mimo że film jest niby na faktach to 80% filmu jest wymyślona.

bastek1988

Na początku filmu napisano, że jest OPARTY o faktyczne wydarzenia, a nie je PRZEDSTAWIA. To czego ten chłopak nie mógł wiedzieć scenarzyści musieli dopowiedzieć.

Był jedynym świadkiem, ale i podejrzanym, dlatego go trzymali. Z racji braku dowodów świadczących przeciwko niemu musieli go wypuścić w myśl zasady, że każdy jest niewinny do momentu udowodnienia winy.