PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=380110}

Wolny ptak

Freebird
6,3 191
ocen
6,3 10 1 191

Wolny ptak
powrót do forum filmu Wolny ptak

Momentami przypominal mi Las Vegas Parano, gdy goscie maja faze po grzybkach :) Fajna muzyka! Po obejrzeniu Freebird, az mialem ochote wskoczyc na swoj motocykl i gdzies pojechac...

ocenił(a) film na 7
grzesiu_3

Dobry film
Warta polecenia komedia choć trzeba przyznać że jest tam dość specyficzny humor, ale dla mnie pierwsza klasa
Momenty tripów bohaterów boskie kładłem się ze śmiechu. Ogólnie pasował mi cały klimacik filmu niby fabułą o niczym, ale coś się tam w tle tli :)
Nie ma źle lekka komedyjka warta uwagi

ocenił(a) film na 7
say_2

Przykładam sie do tej opinii, to bardzo specyficzna komedia do której usiadlem przypadkiem z mysla że to kolejna dragowa bezsensowna komedia których wiele, ale to co zobaczyłem to czysta i soczysta esensja tego gatunku. Widać że Panowie wiedzą co to znaczy bawic się tymi zabawkami i potrafili Nam to okazać ;] Polecam

ocenił(a) film na 8
bartoko

Właśnie - to nie jest typowa "stoner comedy". Może dlatego, że bohaterowie to nie nastolatki, może dlatego że to kino brytyjskie. W każdym razie więcej tu refleksji nad życiem, sielskich krajobrazów itp. Po zaakceptowaniu, że nie będzie to film w rodzaju Harolda i Kumara, można delektować się przyjemnym seansem.
Dla mnie scena numer 1 to zakupy w wiejskim sklepiku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones