PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 048
ocen
6,1 10 1 37048
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

5/10

ocenił(a) film na 5

Film bardziej powinien przypominać ,,Wulkan " , wiele akcji , bo w tym filmie właśnie tego
brakowało , tylko początek jeszcze taki wart obejrzenia ...

ocenił(a) film na 5
Kicaj1992

mi nie przeszkadza brak akcji, nawet lubię takie filmy pokazujące bardziej dramat bliskich osób, które są w pułapce, ale ten film jest po prostu nijaki i zdecydowanie słabszy od takiego Ladder 49, filmu o rok starszego w którym też mamy gwiazdy (Travolta, Phoenix) i jest podobnie zrobiony: facet uwięziony pod gruzami wspomina swoje życie... Stone stracił pazur :/ za dużo polityki i chasełek wyborczych a za mało filmów

ocenił(a) film na 5
diana6echo

tak tak , na taki film jakim jest wydarzenie o WTC to powinno być więcej zwrotów akcji a nie polityki .

ocenił(a) film na 5
Kicaj1992

to chyba oglądaliśmy inne filmy bo polityki było tam jak na lekarstwo

ocenił(a) film na 5
diana6echo

No chyba tak , i taka jest niestety racja . Moje zaufanie do tego filmu było ogromne ale po obejrzeniu stanowczo zmalało .

Kicaj1992

a czy to jest film z gatunku katastroficznego?

ocenił(a) film na 5
aquashine

No niestety nie , i tego właśnie tu brakowało .

Kicaj1992

Ludzie czasem mnie wasza głupota przeraża ;( To nie jest film akcji tylko film oparty na faktach o dwóch policjantach którzy zostali uwięzieni pod gruzami WTC. Akcja ? Ludzie jaka akcja ? I jak wy byście zrobili ten film ?

Kicaj1992

Nie ten gatunek. Twoja wypowiedź jak i ocena jest nieprofesjonalna. To tak jakby ocenić film "Piła" 5/10, bo nie było w nim żartów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones