2 godz. 9 min.
6,2 34 348
ocen
6,2 10 34348
4 902
chce zobaczyć
{"rate":3.6666667,"count":3}
{"type":"film","id":252752,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/World+Trade+Center-2006-252752/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu World Trade Center
  • ZmijRoda ocenił(a) ten film na: 3

W pewnym momencie walczylem razem z nimi zeby nie zasnac.

• KaldtDverg ocenił(a) ten film na: 2

ZmijRoda Hahaha, chyba najlepsze podsumowanie tego filmu! :D Chociaż mnie od snu ratowały salwy śmiechu spowodowane pompatycznością upchniętą w każdą sekundę filmu. Czy choćby informacja podana po jego zakończeniu, że pan X grany przez Shannona odbył dwie tury w Iraku, tak jakby Irak miał coś wspólnego z WTC :D

• van_der ocenił(a) ten film na: 7

KaldtDverg Oto chodzi, że Pan X był już wcześniej w Marins, a później przez swój nałóg wyleciał. Poszedł na odwyk, gdzie zrozumiał, że najważniejsze dla niego jest ratowanie/pomaganie innym.
    P.s. Gdybyś trochę uważniej oglądał film, pewnie dałbyś wyższą notę.

• Maggonagal ocenił(a) ten film na: 5

ZmijRoda Popieram :D .Obejrzałam raz.Co prawda film nie jest aż taki zły,ale nudny na pewno ;).

• Z_na_poddaszu ocenił(a) ten film na: 3

ZmijRoda Dobrze powiedziane ;) .Prawdę powiedziawszy,to sam temat już nie zaskakuje,a co dopiero fabuła...PRZEWIDYWALNA! Od momentu,gdy zostali zasypani wiedziałam,że się uratują ;] .
    Pozdrawiam :)

• ZmijRoda Ja tak samo. Miałam nadzieję na dobry film, ale od momentu kiedy utknęli pod tymi gruzami było strasznie nudno.

• użytkownik usunięty

Dora132 10 lat się zbierałem do obejrzenia tego filmu, spodziewałem się czegoś na wzór pisowskiej wersji smoleńska, nie było jednak tak źle.

• Krzypur ocenił(a) ten film na: 4

Nie było tak źle, bo to była wersja Anodiny.