PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 048
ocen
6,1 10 1 37048
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

Ja mam zamiar obejrzeć ten film w kinie, ponieważ moim skromnym zdaniem jest to ogromny hołd złożony ofiarom, a także ludziom, którzy przez wiele godzin i dni starali się znależć żywe osoby pod gruzami WTC, lub też martwe ciała by ich rodziny mogły je z wielkim szacunkiem pochować.

Fantastic

Zgadzam się, myślę że film mimo tego że zwiastun dla co poniektórych źle zapowiada film, to może być nieźle bo mnie zastanowiły napisy w końcowej scenie trailer:
“The World Saw Evil That Day”
Co jak dla mnie nawiązuje do tego, że Ameryka postanowiła walczyć ze złem na świecie (pomińmy co ja na ten temat myślę).
I zaraz pojawia się następny napis:
„Two Men Saw Something Else”
czyli nie zobaczyli zła, które trzeba zwalczać, tylko moim zdaniem zauważyli potrzebę pomocy i weszli do WTC ratować ludzi. A to jak to będzie pokazane to właśnie zaważy na mojej ocenie filmu. Zależy od tego czy reżyser chce pokazać prawdę czy nierealistyczne zachowania typu Harry Stamper w Armageddonie. Co więcej tamten film mógł tak wyglądać, bo to była taka nowelizacja naukowych rozważań. I kiedyś mi się też to bardziej podobało. Ale dziś jak dla mnie to już nie to samo.
A WTC może będzie też ckliwie, vide kartka pisana przez jednego z uwięzionych I LOVE U.
Ale kto w takiej chwili tak by nie zrobił, gdy się już myśli, że się nie wyjdzie żywym z sytuacji, a jest taka możliwość żeby coś takiego napisać.
Wszystko zależy jak to będzie pokazane. A Oliver Stone może to zrobić dobrze i może też to skopać. A wtedy to o co chodzi w pokazaniu tej historii zostanie nie pokazane delikatnie mówiąc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones