PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 070
ocen
6,1 10 1 37070
4,1 8
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

Po 3 próbach obejrzenia całości nie udało się. Film jest strasznie nudny. Za każdym razem usypiałem. Ten film powinien być wyświetlany tylko w USA, bo po co nam takie nudy puszczać w Polsce. Do kina się chodzi dla rozrywki, a nie oglądaniem Cage'a który stęka pod gruzami przez cały film.

pedo19

Popieram w pełni. Filmy powinny dostarczać rozrywki, wywoływać emocje i przekazywać wartości - ten tylko nudzi. Zdecydowanie film tylko na rynek amerykański.

ocenił(a) film na 8
karol_23

//"Filmy powinny dostarczać rozrywki, wywoływać emocje i przekazywać wartości - ten tylko nudzi."//
Jeśli ten film nie wywołuje u Ciebie emocji to naprawdę jesteś ******* :? a jeśli rozrywkę postrzegasz tylko jako oglądanie głupich komedii i bezsensownego rozlewu krwi na ekranie kinowym to biada, nam Polakom!

pedo19

Szukasz rozrywki , to idź na dupy , albo na koncert Mandaryny,czy Dody. Kino to nie koniecznie rozrywka-i dzięki Bogu.

pedo19

Szukasz rozrywki , to idź na dupy , albo na koncert Mandaryny,czy Dody. Kino to nie koniecznie rozrywka-i dzięki Bogu.

pedo19

Szukasz rozrywki to idź na dupy, albo na koncerty Dody i Mandaryny.
Kino, to nie tylko rozrywka- i dzięki Bogu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kwiatek_6

Zabawne, mimo ze film jest glupi i nudny oraz kiepsko zrealizowany to nie wolno go krytykowac. Rozumem ze wszystkie ale to wszystkie filmy o IIWS sa doskonale.

Gratuluje glupoty.

pedo19

Nikt Ci nie karze go oglądać. Skończyły się czasy, kiedy w kinie przez miesiąc wyświetlany był jeden film. Teraz masz pełny wybór :/

Veridell

"baranie ten film napisało życie, miej szacunek dla niewinnych zmarłych ludzi"

Co nie znaczy, że jest to dobry film. Niestety, jeszcze żaden wybitny film katastroficzny nie powstał.

"Nikt Ci nie karze go oglądać. "

Obejrzałem z własnej woli i był to dla mnie czas stracony - typowy film dla amerykanów, których może poruszy.

karol_23

Do autora tematu

Jak oglada sie marna kinowke na 15" monitorze to calkiem mozliwe ze film sie nie podoba. Dzisiaj film to nie tylko zmieniajace sie obrazki...

Muzyka, efekty dzwiekowe no i naprawde dobry obraz, robia swoje. Jestem pewny iz w kinie bys nie zasnol.

SadSam

Fakt. Efekty, muzyka, dźwięk są bardzo dobre w tym filmie, co nie oznacza, że sam film jest dobry. To jest film fabularny oparty na faktach autentycznych, więc tak go oceniam. To nie jest film dokumentalny. Film jest słaby poza efektami i nudzi. Można go postawić obok Armagedonu, z tym, że w WTC nie ma tak wzniosłej muzyki. Film jest czysto komercyjny. Jeżeli reżyser chciał oddać hołd zmarłym powienien nakręcić dokument i udostępnić go za darmo w telewizji.

pedo19

"zamilcz, baranie ten film napisało życie, miej szacunek dla niewinnych zmarłych ludzi, mam ochote wsadzic Ci do ddupy granat a flaki wrzucic do klatki z hienami"

:D

ocenił(a) film na 5
pedo19

zgadzam się w pełni. film był nudny. po raz pierwszy zdarzylo mi się, że usnałem w kinie (ale to raczej ze zmeczenia), mogłem sobie na to pozwolić bo byłem pewny ze komandos ich odnajdzie i zostaną uratowani. na końcówkę się obudziłem i rzeczywiście tak też się stało. a dramaturgii też za bardzo nie czułemi i nie było jej widać. wszystko na grupie reprezentacyjnej kilku strażaków, z których szybko pozostało dwóch. jedynie jakieś wrażenie mogło robić gruzowisko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones