PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252752}
6,1 37 013
ocen
6,1 10 1 37013
4,3 7
ocen krytyków
World Trade Center
powrót do forum filmu World Trade Center

myślałam, że w filmie pokażą jak w WTC uderzają samoloty, jak sie budynki walą, jak uciekają ludzie, jak cierpią pod gruzami, jak ich ratownicy ratują, jak skaczą z okien itp... (sorry za powtórzenia) A tymczasem akcja kręci się wokół dwóch policjantów i ich rodzin. Zawiodłam się, ale mimo tego daję 5/10 bo w pewnych momentach film był wruszjący i i tak mi się podobał. Wiem niezdecydowana jestem :PP

ocenił(a) film na 8
XxChocolateFactoryxX

Też myślałem że pokarzą większy dramat tego wydarzenia.Ja daje 8/10 gdyby było to co ty mówisz to był dał 10/10 POzdro

XxChocolateFactoryxX

Dokładnie, tego samego oczekiwałem, myślałem, że będzie panika chaos wybuchy a tu... Ale mimo wszystko film zrobił na mnie wrażenie i jego drugą połowę oglądało się lepiej. Gdyby jeszcze były w nim te elementy o których wspomniałeś, dałbym 10/10. A tak zastanawiałem się pomiędzy 8 a 9 ale w końcu dałem 9.

XxChocolateFactoryxX

dokładnie tego samego się spodziewałam .
w końcu to miał być film o World Trade Center .
o tym jak to się wszystko wydarzyło .
przynajmniej powinnien o tym być .
a nie o dwóch policjantach pod gruzami WTC . x/

Latika

Ja najbardziej rzałowałem że nie pokazali jak samoloty uderzaja w budynki widać bylo tylko cien 1 samolotu niestety

ocenił(a) film na 7
biedron__xd

byłam na tym filmie w kinie i wydaje mi się , że w polsacie ucięli trochę tego filmu.. z kina przypominają mi się fragmenty , których nie było wczoraj w telewizji , ale nie wiem może mi się tylko tak wydaje ,,,

ocenił(a) film na 1
biedron__xd

Moze to i lepiej, nie pokazali tych tragicznych momentow dlatego aby kazdy mial je w glowie takimi, jakie je widzial tamtego dnia... Zwroccie uwage jak bolesny musialby byc to film dla osob ktore w tamtych chwilach stracily kogos bliskiego. Moim zdaniem mogloby to przejsc ale tylko w przypadku gdy film zachowalby stonowane przeslanie pamieci i wspolczucia. Bo gdyby zrobili z tego film akcji z Brucem Willisem najezony efektami na ktorym malolaty wpierdalaja popcorn to by chyba bylo przegiecie troche..

XxChocolateFactoryxX

Przecież tu właśnie o to chodziło by NIE pokazać samolotów, uderzeń, wybuchów, walących sie budynków, itd. Nie o tym jest ten film. Teraz marudzicie, że nie było wybuchów, a jakby były, to byście się się sprzeczali o to, że nie z tej strony uderzył, nie w to piętro, a tak w ogóle to wg teorii spiskowej nr 8 to nie były samoloty... To film o pracy ludzi z NYFD, NYPD, PAPD, ich odwadze i poświęceniu tamtego dnia. Może miejscami zbyt patetyczny, może w konstrukcji zbyt hollywoodzki, ale z tym, czego ci "brakowało", byłby gniotem nie do zniesienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones