PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704898}

Worricker - ostateczna rozgrywka

Salting the Battlefield
6,1 1 530
ocen
6,1 10 1 1530
Worricker ostateczna rozgrywka
powrót do forum filmu Worricker - ostateczna rozgrywka

To tak tylko informacyjnie.
Bo np. ja o tym nie wiedziałem i nie widziałem poprzednich części.
Może to był powód, dla którego wystawiłem tak słabą ocenę i to pomimo wspaniałej obsady i dobrej gry aktorskiej.... tylko, że oglądając samą 'ostateczną rozgrywkę' jakoś nie zafascynowała mnie ta historia.

Anykey

To po co w ogóle wystawiłeś ocenę i nieuczciwie zaniżasz notę? Nie mogłeś powstrzymać się do momentu, kiedy zobaczysz poprzednie części?

ocenił(a) film na 3
zaszczepiony_szczepan

Tylko przez sympatię do głównych bohaterów nie napisałem, że tak bardzo wynudziłem się na tym filmie, że w ogóle nie rozważałem oglądania innych części.
Niemniej dla równowagi mogłeś dać 10 i wyszłaby 'uczciwa' średnia 6,5 :)

Anykey

Nie mogłem, bo oglądałem połowę trzeciej części. Potem zacząłem przeglądać informacje na filmwebie i trafiłem na Twój zacny komentarz.

ocenił(a) film na 3
zaszczepiony_szczepan

Skoro nie mogłeś, to pewnie nie mogłeś...
W każdym razie oceny można wystawiać w dowolnym momencie, więc może jutro, albo pojutrze nabierzesz mocy i przyklepiesz moją 'nieuczciwą' tróję swoją 'uczciwą' dychą :) Powodzenia.

Anykey

Jeny.... Ale wymyśliłeś. Szacunek za wytrwałość w czepialstwie. Nie mam zamiaru oceniać tego filmu, tylko chodzi mi o zwykłą uczciwość, nie zniechęcanie do czegoś bez uprzedniego zagłębienia się w to. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
zaszczepiony_szczepan

:) ...resect za szczegółowe wyjaśnienia i dążenie do ogólnej uczuciowości. Forum umożliwia subiektywną, ale zarazem dowolną ocenę filmów i w pełni skorzystałem tej możliwości i to nie w trakcie, ale już po obejrzeniu całego filmu. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones