PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9148}

Wróć do mnie

Return to Me
6,5 4 359
ocen
6,5 10 1 4359
Wróć do mnie
powrót do forum filmu Wróć do mnie

Fabuła jest prosta i potwornie przewidywalna, a David Duchowny jest jakby go w ogóle nie było – niestety, dał się zaszufladkować i raczej już poza agenta Muldera się nie wybije. Minnie Driver za to jest sympatyczna i świetnie wychodzą jej takie lekkie, nieskomplikowane role. Można obejrzeć, ale nie trzeba – typowa niezobowiązująca historia na letni wieczór.

ocenił(a) film na 8
Lady_Snape

moim zdaniem mulder spisal sie niezle, szczegolnie trafila do mnie jego zdezorientowana, gdy zauroczyla go kelnerka grace i w tym wlasnie momencie kobieta siedzaca obok probowala wyrwac go z transu :p chociaz nie ma co dyskutowac, duchowny najlepszy jest w roli muldera, ale odskocznia kazdemu sie przydaje.

ocenił(a) film na 6
eccocce

Jak dla mnie to w tym filmie, strasznie przesłodzonym, problematyczny jest wątek przewodni - związek kobietą z przeszczepionym sercem dawnej żony... Gdzie tu problem, komplikacja? Strasznie wydumane moim zdaniem. Natomiast całkiem nieźle wypadają sceny drugorzędne - dyskusje "dziadków", czy epizod Jamesa Belushiego nie są pozbawione wdzięku i humoru.

jard

Dokladnie.. Też nie bardzo rozumiem, w czym tu problem..

ocenił(a) film na 6
Lady_Snape

Dałam 8/10, tylko za Davida :D
Film przewidywalny i nudny, ale gra aktorska świetna.

ocenił(a) film na 7
Tunczyk

To jest film dokładnie taki jaki ma być w tym gatunku. To przecież nie thriller, ani film akcji. Nudny... taki sobie. Dla mnie mocna 7/10. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones