A Perfect Enemy

1 godz. 28 min.
6,1 3 482
oceny
6,1 10 3482
4 734
chce zobaczyć
5,2 13
ocen krytyków
{"rate":5.230769,"count":13}
{"type":"film","id":854034,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/A+Perfect+Enemy-2020-854034/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wróg doskonały
 • pawelisto2 ocenił(a) ten film na: 7

  I nie chodzi tylko o wzrost, bo jego gra naprawdę hipnotyzuje. W Bogach, Zimnej Wojnie, czy nawet w przeciętnym „Żyć nie umierać” człowiek czeka czeka na kolejne sceny z jego udziałem. Teraz Wróg Doskonały i efekt ten sam. Choć tu akurat grzechem byłoby powiedzieć, że czekamy na sceny z udziałem Tomka Kota, nie wspominając o Athenie, z którą tworzy fantastyczny duet. I ten duet oprócz tego, że cieszy oko na ekranie, to rownież raduje mnie jako fana Tomasza Kota bowiem to, że aktorem jest świetnym to wiedziałem, ale zastanawiałem się jak z kolei poradzi sobie w duecie na bądź co bądź większej scenie, gdzie często potrzeba czegoś więcej niż wyłącznie talent aktorski. Teraz to jestem jeszcze spokojniejszy o jego dalszą karierę!

 • Agatonik ocenił(a) ten film na: 6

  pawelisto2 Też mam dokładnie takie same odczucia.

 • hayekk ocenił(a) ten film na: 7

  pawelisto2 A ja uwazam, ze po skazanym na Bluesa Kot jest wielkim aktorem, ale akurat we Wrogu został przytłoczony w porownaniu z Atheną. Ta dziewczyna swoja grą sprawiła, ze Tomasz byl tylko tłem .

 • pawelisto2 ocenił(a) ten film na: 7

  hayekk A więc można powiedzieć, że w Twoim przypadku reżyser sprawdził się znakomicie bowiem koniec końców o to chodziło, by ten „Wróg Doskonały” przytłoczył głównego bohatera :)
  Generalnie nietrudno o to, wszak zawsze szaleniec jest bardziej wyrazistą postacią, bardziej wysila nasze zwoje mózgowe, więc w tej batalii Tomek Kot ze swoją rolą zdaje się być od razu na straconej pozycji. Mimo to nie zawiódł, dotrzymał kroku i duet elektryzuje, podtrzymuje film przy życiu po niekiedy przegadanych dialogach.

 • hayekk ocenił(a) ten film na: 7

  pawelisto2 Mozliwe , patrzac w ten sposob,ale nie chodziło mi tylko o to, ze Kot został przytloczony wrogiem wewnetrznym, a samym Atheny aktorstwem. Odniosłem wrazenie, ze Tomasz zagrał troche na odpieprz. Za to Athena mega wiarygodna w kazdej emocji jaka prezentowała.

 • SomebodyElse83 ocenił(a) ten film na: 8

  hayekk A jak dla mnie nie zagrał ani trochę na odpieprz. Wręcz z 2 czy 3 sceny wydały mi się leciutko przerysowane pod względem ekspresji, reszta w punkt. Jak widać każdy odbiera po swojemu ;)