film

Wredne dziewczyny 2

Mean Girls 2
2011
1h 35m
5,4 20 622
oceny
5,4 10 1 20622
Jo i Abby postanawiają zostać najsławniejszymi dziewczynami w szkole. Aby tego dokonać, chcą wyeliminować konkurencję. Zobacz pełny opis
Wredne dziewczyny 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Wredne dziewczyny 2
Zwiastun nr 1
Wydarzenia w "Mean Girls 2" będą się rozgrywały z udziałem nowych bohaterów. Jedną z głównych postaci będzie Jo, uczennica, która zaprzyjaźnia się ze szkolnym wyrzutkiem Abby. Relacja między dziewczynami nie jest jednak do końca szczera. Ojciec Abby obiecał Jo opłacenie jej studiów, jeśli tylko ta zajmie się jego córką. Wszyscy są zadowoleni, dopóki prawda nie wyjdzie na jaw. 2010-11-23T11:05:23 https://fwcdn.pl/webv/36/54/23654/thumbnail.23654.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/209/498509/mean_girls_2___trailer.vp9.1080p.webm

Jo Mitchell (Meaghan Jette Martin) przeprowadza się wraz z ojcem, Rodem (Linden Ashby) do Ohio, gdzie rozpoczyna naukę w liceum North Shore. Pierwszego dnia w nowej szkole, poznaje niezbyt lubianą, Abby (Jennifer Stone), która zostaje upokorzona przez trzy najpopularniejsze uczennice: Mandi (Maiara Walsh), Hope (Nicole Gale Anderson) iJo Mitchell (Meaghan Jette Martin) przeprowadza się wraz z ojcem, Rodem (Linden Ashby) do Ohio, gdzie rozpoczyna naukę w liceum North Shore. Pierwszego dnia w nowej szkole, poznaje niezbyt lubianą, Abby (Jennifer Stone), która zostaje upokorzona przez trzy najpopularniejsze uczennice: Mandi (Maiara Walsh), Hope (Nicole Gale Anderson) i Chastity (Claire Holt). Kiedy odwozi ją do domu, odkrywa, że jej ojcem jest wpływowy biznesmen, który oferuje Jo pieniądze za przyjaźń z córką. Początkowo nastolatka odrzuca ofertę, lecz wkrótce potem dowiaduje się o problemach finansowych swojego ojca.

studio
Paramount Famous Productions
tytuł oryg.
Mean Girls 2
inne tytuły
Tina Fey odrzuciła propozycję napisania scenariusza tego filmu.
Zdjęcia do filmu kręcono w Atlancie (Georgia, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 8 do 30 lipca 2010 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

mówi się trudno

ocenił(a) film na 1

Podczas gdy część pierwsza miała całkiem niezłą obsadę (fenomenalna Rachel
McAdams,autentycznie zabawna Amanda Seyfried udająca głupiutką,Tina Fey i aktor grający
dyrektora),była zabawna i pełna haseł,które na dobre wpasowały się w popkulturę (głównie
amerykańską,ale bawi także polską publiczność),to sequel...

Badziewie

ocenił(a) film na 1

Podczas gdy oryginalny film"Mean girls" był nadzwyczajnie ciepły, mądry oraz po prostu zabawny tego czegoś w żadnym wypadku nie mozna porównać do oryginału. Tania podróba.

Naciągany

ocenił(a) film na 3

Jedynka dużo lepsza. Widać, że Claire próbowała wzorować postać Chasity na Amandzie i Karen, niestety z marnym skutkiem. Postać Mandi zbyt wyolbrzymiona, podobnie jak Jo... Marna kontynuacja. Jedynka wydawała mi się bardziej... normalna? Naturalna?

porażka.

ocenił(a) film na 1

Po sukcesie Wiecznie dziewczyny jeden. Ta dwójka to jaka porażka w ogóle żenada nie wiem jak ktoś mógł wymyśle taki żenujący tekst po sukcesie jedynki.

Daleko do jedynki

ocenił(a) film na 4

Pierwsza część jest jednym z moich ulubionych filmów - dwójka wgl nie przypadła mi do gustu.
Zgodnie z oceną była "średnia"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones