Claire Holt I

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 061 ocen gry aktorskiej
Claire Holt I
Claire Rhiannon Holt urodziła się 11 lipca 1988 roku w Brisbane, w Australii. Wychowywała się wraz z bratem Robbym. Od najmłodszych lat śpiewała w szkolnym chórze, jednakże najbardziej interesowała się sportem, brała czynny udział w zawodach piłki nożnej oraz siatkówki. Będąc dzieckiem, grywała w reklamach, aktorstwo początkowo traktowała jako hobby i sposób na zarobienie swoich pierwszych pieniędzy, a w przyszłości chciała zostać lekarzem..

Jej przygoda z aktorstwem rozpoczęła się w 2006 roku, po tym jak otrzymała rolę Emmy Gilbert w serialu dla młodzieży "H2O; wystarczy kropla". Na planie wraz z Caribą Heine oraz Phoebe Tonkin ciężko pracowała, ponieważ produkcja składa się w większości ze scen podwodnych. Po dwóch sezonach zdecydowała się odejść z serialu, gdyż przeniosła się do Los Angeles, by tam zagrać w filmie "Posłańcy 2: Na przeklętej ziemi".

Następnie pojawiała się głównie w produkcjach telewizyjnych takich jak: "Wredne dziewczyny 2", czy "Muzyka duszy", jednak w 2011 roku otrzymała propozycję zagrania Rebekah Mikaelson w bijącym rekordy oglądalności serialu "Pamiętniki wampirów". Jej postać to najstarsza wampirzyca na świecie, pochodzącej z rodziny tak zwanych "Pierwszych". Aktorka wystąpiła w trzecim i czwartym sezonie. Od 2013 roku rozpoczęła pracę na planie spin-offu "Pamiętników wampirów", zatytułowanym "Originals", którego fabuła skupia się na najstarszych wampirach na świecie.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 11 czerwca 1988

miejsce urodzenia: Brisbane, Australia

wzrost: 169 cm

dwukrotnie zamężna: 1. Matthew J. Kaplan (28.04.2016 - 27.04.2017, rozwód); 2. Andrew Joblon (od 18.08.2018), 2 dzieci: syn James Holt Joblon (ur. 28.03.2019) i córka Elle Holt Joblon (ur. 12.09.2020)
Ma brata Robby'ego i dwie siostry, m.in. Rachel.
Posiada czarny pas w tekwondo.
W 2005 roku ukończyła Stuartholme School w Toowong w Australii. 
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jak mi się przypomni, jak Clairę grała w H2o :D Taak to uwielbiałam ! ale sobie teraz myślę, że to
  było takie bez sensu xD Dla małych dzieci spoko (y)
  Jej rola pierwotnego wampira w The Originlas bardzo mi się podoba. Jest taka szorstka i
  bezwzględna, ale także pragnie być...

 • piękna aktorka, uwielbiam ją :3

  10
  • Gdzieś wyczytałam, że spotykała się kiedyś ze swoim serialowym bratem, Josephem Morganem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, między nimi na ekranie jest taka chemia, że szok a poza nim również widać, że się bardzo lubią. Nie szczedza sobie czułości, Joseph podczas wywiadów już chyba instynktownie szuka...

   5
   • ONA MA MĘŻA DODAJCIE TĄ INFORMACJĘ http ://originals24.pl/20936-claire-holt-wyszla-za-maz

   • Bardzo dobrze jej idze w Pamiętnikach Wampirów, gra dobrze i jej postać jest
    bardzo ciekawa, mam nadzieję, że dostanie więcej propozycji filmowych ! :)

    1