PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 123 016
ocen
6,3 10 1 123016
6,6 18
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

Polecam...Bardzo przyjemna komedia...z morałem...........

Artur_Raven

yyy, to w koncu jaki tekst Cie powalil ?? :P

mi równiez film sie bardzo podobal :D a szczególnie sceny z panna Norbury! :D :D

ocenił(a) film na 10
Headey

Może chodziło mu o tekst z końcówki.... Ten co Aaron i Cady tańczyli i on jej pyta czy jeszcze pije, ona na to że nie, czy ma nudności, i na koniec mówi GROOL:))

ocenił(a) film na 8
SyLwEcZkAbp1990

Ten film jest ekstra !!!!!!!!!!!!!!!! mogłabym go oglądać milion razy!!! wiem, że jest troche taki pusty, ale ja takie lubie, szczególnie jak są z Lindsay Lohan ;).

Artur_Raven

taa zgadzam się 9/10 :) i wcale nie był pusty!był o pustych dziewczynach pozatym nie wszystko w komediach musi byc ambitne i nie musza byc jakies wielkie swiatowe moraly:p ja juz to ogldalam z 10 razy^^

ocenił(a) film na 8
lapkaKot

no o to mi chodziło :) że to o pustych dziewczynach... ja ogladalam to juz chyba 4 razy

ocenił(a) film na 8
Artur_Raven

Kurde, ale ten film, jakby to powiedzieć... Jest oparty na faktach. Szkolnych faktach;). Bo niektóre plastiki (przynajmniej w mojej szkole)powalają... Ten filmik to może nie arcydzieło, ale przyjemny, fakt.

Madziula15

Ja wiem tylko, że film jest zrobiony na podstawie książki, jakiegoś poradnika.

Headey

Witaj ponownie Joana ;) WREDNE DZIEWCZYNY są na podstawie poradnika Rosalind Wiseman pt. "Świat dorastających dziewcząt: Jak pomóc córce przeżyć perypetie okresu dojrzewania"...

Film świetny, genialnie przerysowujący i 'ośmieszający' poglądy i zachownie młodzieży przechodzącej okres dojrzewania.

Pozdrawiam ;)

globus

Hmm, witaj globus :) Powiedz mi tylko skąd się znamy...? :P

Już wiem co to za książka. Chciałam kupić ale się rozmyśliłam :P

użytkownik usunięty
Artur_Raven

mnie też bardzo się podoba ten film !!! super

Artur_Raven

też go uwielbiam, moge oglądać bez końca :D
najlepsza scena to jak Cady wchodzi przebrana za zombie do pokoju ;)

użytkownik usunięty
smerfetka

Świetny film:D może i nie jest zbyt ambitny ale miło się go ogląda widziałam go 3 razy i jakoś mi się nie znudził;) i ta scena z zombie też mnie powaliła:)

ocenił(a) film na 7
smerfetka

Prawie spadłam z krzesła ze śmiechu jak to zobaczyłam ;D
Albo jak Gretchen rzuciła się ze stołu a złapała ją tylko Karen ;D

Artur_Raven

dam mu 7 za Tine Fay którą uwielbiam i za Lindesy która ma świetne piersi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones