PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107310}

Wredne dziewczyny

Mean Girls
6,3 122 998
ocen
6,3 10 1 122998
6,6 18
ocen krytyków
Wredne dziewczyny
powrót do forum filmu Wredne dziewczyny

wiem że może to głupie pytanie ale czy serią są jakieś batony po których można przytyć?

użytkownik usunięty
Majcher_

Nie wiem, a chcesz?

tak

użytkownik usunięty
Majcher_

To idź do Mcdonalda ;-)

Myślałam że to jest w miarę oczywiste, ale chyba nie także... nie chce tego dla mnie ;D

użytkownik usunięty
Majcher_

Zapewne gdyby takie były, to było by to większe świństwo niż jedzenie z Mcdonalda

ocenił(a) film na 6

po każdych batonach można przytyć;):)

użytkownik usunięty
Morrigna

Hehe no tak, ale bardziej tyje się w McDonaldzie^^

Morrigna

no tak wiadomo ale ile trzeba było by ich jeść :D. ja cały czas jem batony itd a jestem chuda jak patyk xD

ocenił(a) film na 6
Majcher_

W McDonaldzie i innych restauracjach typu fast food do tego dodajmy brak ruch całe dnie spędzone przed komputerem/tv i sukces gwarantowany;) Ja również;)Mam to szczęscie,że nie mam skłonności do tycia;)

ocenił(a) film na 7

Raczej nie chodzi o przytycie w tłuszcz. Pewnie po tych batonach lepiej przyswaja się białko a tym samym mięśnie szybciej rosną.

użytkownik usunięty
Majcher_

Pytanie chyba miało brzmieć czy na serio są jakieś batony po których można schudnąć :)

Majcher_

Te batony miały za zadanie wzmacniać przyswajanie bialka do budowy mięsni, zawierają też dużo kreatyny.
Przyrost mięśni = większa waga.

ocenił(a) film na 10
yamaha299_fw

Takie batony są dostępne w sklepach z suplementami dla sportowców i kulturystów. Jeden mały batonik zawiera z 500 kalorii. Nawet smaczne są ale bardzo drogie, ponad 10-20 złotych za sztukę.

lalique21

Owszem, miałem kilka razy przyjemność je zjeść :D w miare dobre, dają takie uczucie " zapchania " żołądka :d Racja, bardzo drogie......to był główny powód zaprzestania ich jedzenia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones