PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 486
ocen
5,4 10 1 42486
6,8 13
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

1/10

ocenił(a) film na 1

ten film to porażka. nikomu nie polecam. producenci do końca chyba sami nie wiedzieli czy nagrywają horror czy komedie. Dałem 1/10 bo niestety 0 nie można dać.

symb

fakt film słaby, chociaż pomysł ciekawy i muzyka nawet nie zła.

ocenił(a) film na 4
symb

1/10. Bo zabila kociaka!!

ocenił(a) film na 8
symb

To ja się pytam po chu* żeście ten film oglądali ? Producenci właśnie coś takiego chcieli stworzyć. Jesteście tacy tępi, że nie potraficie sprawdzić przed obejrzeniem że to film Sama Raimiego ? Normalny człowiek patrzy i widzi - aha Sam Raimi, ten od "Martwego Zła" wiem czego się spodziewać.
Idą tacy debile jak wy na film a potem jęczą że to nie horror. Ten film jest tym czym miał być. Jakbyście ruszyli głową zamiast dupą, to byście wiedzieli z góry czy warto.

New_World_Order

zgadzam sie calkowicie:D Ja akurat takie filmy lubie wiec gosc ktory dal 1/10 powinien najpierw przedszkole skonczyc, a dopiero wziasc sie za ocenianie filmow

ocenił(a) film na 1
Psycholl

jak dla mnie ten film to porażka. A jeśli tobie ten film sie podobał to moze ty najpierw skoncz podstawówke a dopiero potem oceniaj.

ocenił(a) film na 6
master91

Oczywiście, że film może się nie podobać. Oczywiście, ze możesz wystawić 1/10 - Twój przywilej i nikomu nic do tego. Jednak dając 1/10 ponieważ "producenci do końca chyba sami nie wiedzieli czy nagrywają horror czy komedie" to już parodia. Jest to podejście totalnego ignoranta do tematu. Bo zrozumiem, że nie pasowała konwencja filmu - ale zastanawianie się, czy producenci sami nie wiedzieli o co chodzi? I to w przypadku filmu Sama Raimiego? Stąd właśnie tekst, który de facto popieram, o skończeniu przedszkola - ale nie takiego zwykłego a filmowego. Ponieważ nazwisko Sama Raimiego w historii kina zapisało się bardzo dużymi zgłoskami i to bardzo dawno temu. I należy się czasami cofnąć aby pójść naprzód.

Pozdr.

ocenił(a) film na 8
Cypisek_syn_rumcajsa

Film rewelacyjny. Gdybym miał zdefiniować filmy Gore, to powiedziałbym, że to takie filmy, podczas oglądania których człowiek przez 40% czasu się śmieje, przez kolejnych 40% się boi, a przez pozostałe 20% ma mieszane uczucia :). Jeśli zastosować tę definicję, to "Drag me to hell" jest klasycznym przedstawicielem swojego gatunku.Jednak po średniej ocenie tego filmu widać, że na Filmwebie bawi się głównie młodzież gimnazjalna. Wiem, że to nierealne, ale chciałbym, żeby osoba chcąca wypowiedzieć się na temat jakiegoś filmu musiała najpierw rozwiązać króciutki test na wiedzę filmową. Bo potem mamy na forach takie pokemony jak nieszczęsny symb.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
paraiba

Sądząc po ilości bluzgów , masz kilkanaście lat i sieczkę we łbie...

anyerpenno

a ja myslalem, ze w gore maja byc krew i flaki - widziales tu takie sceny? Bo ja nie za bardzo...

ocenił(a) film na 1
anyerpenno

Poszedłem do kina na noc grozy, a tu puścili taki film. Ni to straszne ni to śmieszne, żałosny był. Nie obchodzi mnie jakiś typ który robi filmy w swoim "własnym gatunku". Miał być horror. Oceniałem to jako horror. Beznadziejny film dla zrytych łbów jak Ty mój drogi pokemonie ;)

Cypisek_syn_rumcajsa

Ufff... Trochę mnie uspokoiliście. Dopiero przed chwilą dowiedziałem się o nowym filmie Raimiego. Przestraszyłem się w pierwszej chwili ocen na Filmwebie ale po chwili do mnie dotarło - "no tak, przecież większość ocen wystawiana jest przez dzieciarnię". Sam Raimi, to Sam Raimi - nie można go oceniać przyrównując do jakichś kiszkowatych horrorów. Jego styl jest niepowtarzalny.

ocenił(a) film na 6
minderbinder

Nie oszukujmy się. FIlm nie jest arcydziełem ale też nigdy takim miał nie być. Dobry kawałek niekonwencjonalnego horroru.

POzdr.

ocenił(a) film na 3
Cypisek_syn_rumcajsa

zgadzam się ^^
horror porażka
ale komedia zajeb*sta ;D
`warto obejrzeć w przymulający dzień, kiedy nie wiesz co ze sobą zrobić i zdać sobie sprawę, że nie tylko Ty nie znasz balansu xD

Pozdro. Panna M.

użytkownik usunięty
brith

Mam takie pytanko niniejszym ten film jest postrzegan bardziej jako komedia niż horror!

ocenił(a) film na 2

Moim zdaniem to była czysta parodia. Tylko czego?
Dodatkowo bardzo niesmaczna i wgl tragedia. Kompletnie nie polecam!

ocenił(a) film na 8

no ale gdzie jest to pytanko?

ocenił(a) film na 1
master91

zgadzam się

ocenił(a) film na 1
New_World_Order

po ch*j? a może po to, żeby ocenić i się przekonać, czy film jest dobry czy też nie? jeśli ty oglądasz same rewelacyjne filmy, to tylko Ci mogę pozazdrościć.

ocenił(a) film na 6
symb

proponuje zainteresowanym złapać się za słownik i odszukać definicję słowa "PASTISZ". A nie srać żarem po forach i pisać głupoty. Buractwo co wypacza rankingi przez niewiedze. Symb gdybyś się zainteresował wcześniej takimi drobnymi szczegółami to wiedziałbyś czego się spodziewać i albo byś nie oglądał albo oszczędził nam takich wnerwiających tematów. Jak byś wiedział o co chodzi, obejrzał i dał 1/10 to bym zrozumiał.

ocenił(a) film na 6
Wojen1

hahahahahahhahahahh,normalnie debile na tym filmwebie,moze jak sie douczą i zrozumieją co oznacza słowo pastisz to docenią film,ale nie liczyłbym na to....ciasne umysły.

ocenił(a) film na 7
aronn

jej ludzi wyluzujcie jak mój poprzednik wspomniał ten film to pastisz ..film jezt specjalnie zrobiony z przymróżneim oka bo to nie jest film do bania ale do śmiech np gadający kozioł wymiata :P

przmemo666

Nie jest to klasyczny horror ;P Ale pokochałam ten film. Żal mi kotka, ale koza wymiatała . Jak wypluła ciało kociaka czy coś ;D
Ogólnie babcia najlepsza : zszywacz w oku i " U shamed me" . Końcówka... Jak ona kupiła płaszcz, myślałam, że wszystko już będzie dobrze. A potam Clay wyciąga kopertę i " nieeeee!" . I łza na jego policzku...
Zdania są podzielone, ale ja naprawdę polecam film.

ocenił(a) film na 8
przmemo666

to nie jest też pastisz.... to po prostu film w stylu Sama Raimiego, który podszywa swoje horrory grubą nicią kiczu, każdy kto miał styczność z Evil Dead powinien być nastawiony na coś takiego. Dałbym 7 ale mając na względzie świetne ED ocena była by ciut nie sprawiedliwa, swoją drogą brakowało mi trochę klimatu. Ale film mi sie podobał 6/10.

symb

ani śmieszne ani straszne, za to piekielnie głupie i kiczowate.

ocenił(a) film na 9
symb

no na pewno nie wiedzieli, może zadzwoń im powiedzieć

pudelka_2

No może i rajmiego ale w całkiem innym stylu jest ten film niż do tego co któś porównywał czyli evil dead.ale obejrzałem bo fajna aktorka.

ocenił(a) film na 1
jezi86

To w końcu śmiać się czy bać się?? Bo jak dla mnie ten film nudzi i czasem jest niesmaczny, ale nic więcej nie da się o nim powiedzieć. Wjeżdżanie na ludzi za to, że dają niską ocenę nieco mija się z celem- po to jest punktacja, żeby każdy ocenił wg własnego upodobania- i naprawdę (o czym niestety wielu użytkowników filmweb zapomina) gust nie świadczy o inteligencji.

ocenił(a) film na 5
symb

szajse ale z laską można obejrzeć bo momentami jest strasznie

ocenił(a) film na 4
symb

To jest horror? Wydawało mi się, że komedia. Gadająza koza była najlepsza :D. Wszystko miodzio oprócz obrzydzaczy np. krwawiące oko w cieście, żygająca martwa babcia itp. No i kiepskie sceny, w których bohaterka miała sentymenty. Zabiła kotka, a nie miała sumienia zrzucić klątwy na jakiegoś kmiotka, niedorzeczność.

ocenił(a) film na 6
PineApples

Pastisz,panie kolego.

symb

New_World_Order : Wyrazy szacunku ...

symb : Skoro mówisz, że ten film to porażka, to znaczy, że albo nie lubisz horrorów, albo wogóle nie znasz się na filmach ! Bez urazy, ale taka jest prawda ....

ocenił(a) film na 6
symb

DLA OSÓB KTÓRE NIE OBEJRZAŁY INFORMUJĘ ŻE MOJA WYPOWIEDŹ ZAWIERA SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
Jak dla mnie bomba. Dobrze się ogląda :P, znakomita muzyka, sam pomysł na klątwę + cygankę jest kapitalny. Może zbyt wiele scen zabawnych przewija się, ale nie ma happy endu a to też bardzo cenię w dobie kiczowatych komedyjek romantycznych itp happy badziewia. Raimi w formie ;)

ocenił(a) film na 2
symb

Jestem wielką fanką horrorów ,ale zgadzam się z opinią zakładającego ten temat,film jest beznadziejny,po prostu strata czasu.

ocenił(a) film na 9
noemcia

:/ horror komediowy to co innego niz horror, przeciez to oczywiste ze na takim filmie moga sie bac tylko dzieci, to jakbys sie stresowala zombielandem, przepraszam ale to jest smieszne

ocenił(a) film na 2
pudelka_2

Horror komediowy ? Ha ha. Ani nie straszy ,ani nie śmieszy,więc nie można tego filmu nazwać mianem horroru komediowego.

ocenił(a) film na 9
noemcia

chyba Twoim zdaniem. dla mnie byl bardzo smieszny a elementy grozy typowe tez byly wiec wszystko sie zgadza. to jeden z moich ulubionych filmow wiec jak widac komus sie podoba.

ocenił(a) film na 2
pudelka_2

kochana,interpunkcja.

ocenił(a) film na 9
noemcia

O.o żałosne masz te komentarze, ale rozumiem ze w liceum wam nie pozwalaja na takei bledy wiec to kwestia przywyczajenia

ocenił(a) film na 2
pudelka_2

Akurat w tej kwestii Twoje rozumowanie jest poprawne-tak,nie pozwalali. A co do żałosności moich komentarzy,spójrz na swoje. Pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 1
noemcia

popieram noemcię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones