PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442389}
5,7 3 624
oceny
5,7 10 1 3624
Wspólnicy z przypadku
powrót do forum filmu Wspólnicy z przypadku

nie wiem skąd te negatywne oceny film sie oglada z zaciekawieniem od początku dio samego końca

ocenił(a) film na 7
maciekb80

zgadzam sie z twoja wypowiedzia naprawde dobry film

ocenił(a) film na 6
ivan344

film niezły tylko szkoda że pędzący pociąg to tylko symulacja komputerowa, zrobiony podobnie jk titanic II pod tym względem i za to duży minus, mieli przecież pociąg i co nie byo ich stać na nakręcenie go w ruchu?? poza tym film ma niedopracowania np "staruszka" w toalecie dostała kilka kulek w tym 1 w głowę a za kilka sekund w innym ujęciu gdy widzimy jej ciało nie ma kulki miedzy oczami.. ;)

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Negatywne noty mogą się pojawić chociażby za bardzo mizerne efekty F/X. Ten jadący pociąg wygenerowany komputerowo to kompletne dno. Ja na szczęście traktowałem takie ujęcia jak tło sceny teatralnej, a liczył się dla mnie przede wszystkim pierwszy plan. Tam natomiast aktorzy tacy jak Glover i Zahn zbudowali wciągający klimat. Do tego plus za ciekawy scenariusz ponieważ lubię w filmach klimaty SF. Ogólnie ode mnie dostał 8/10 chociaż to bardzo subiektywna nota, film aż taki wybitny to nie był ,ale co z tego skoro mi się bardzo spodobał ;)

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Lekko zagmatwany wątek, zbyt komputerowy obraz momentami, nieciekawe dialogi, momentami nienaturalne zachowanie. ALE gra aktorska na plus, klimat świąteczny, przesłanie, odwołanie do mitologii greckiej, nieprzewidywalnośc, napięcie. Film przedobrzony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones