Film

Trespass

1992 1 godz. 41 min.
6,5 1 220
ocen
6,5 10 1220
531
chce zobaczyć
{"id":"11194","linkUrl":"/film/Wst%C4%99p+wzbroniony-1992-11194","alt":"Wstęp wzbroniony","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/11/94/11194/6926414.2.jpg"}
Dwóch strażaków wyrusza do opuszczonej fabryki, by odnaleźć skarb. Na miejscu spotykają gangsterów, którzy dokonują egzekucji.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Dwóch strażaków z Arkansas znajduje tajemniczą mapę. Są pewni, że może ich ona doprowadzić do legendarnego skarbu, którego wartość szacuje się na miliony dolarów. Ślady prowadzą do opuszczonej fabryki. Don i Vince zjawiają się jednak w budynku w najmniej odpowiedniej chwili -jeden z narkotykowych bossów dokonuje tu właśnie egzekucji nielojalnego współpracownika.

boxoffice
$13 249 535 w USA
studio
Universal Pictures (przedstawia)
data produkcji
1992
tytuł oryg.
Trespass
inne tytuły
Wstęp wzbroniony Polska
The Looters (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Atlancie (Georgia, USA), Saint Louis (Missouri, USA) i Memphis (Tennessee, USA).
Film jest luźno oparty na filmie "Skarb Sierra Madre" (1948).
Z powodu zamieszek, które ogarnęły całe Los Angeles w 1992 r., nazwę filmu zmieniono z "Looter" ("Szabrownik") na "Tresspass".
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • NIE WIEM SKAD TAK NISKIE NOTY...

  J_C_WELLS

  Film zalicza sie z pewnoscia do niskobudztowych..ale jakich! trzyma w napieciu i ma klimacik. Mowie to jako osoba ktora spedzila szmat czasu w NYC i byly fan BODY COUNT i innych kapel hard-core'wych! Zrobcie w Polsce taki film! hahahahahah

 • Gangsta Gold

  kinoman77_filmweb ocenił(a) film na 8

  Genialny w swojej prostocie pomysł wyjściowy,niepowtarzalny klimat,dobrzy aktorzy (aż trzech z nich grało w "Szklanych Pułapkach") Niby nic wielkiego,a cieszy.

  1
  • Świetny Klimat 

   thunder20hz ocenił(a) film na 7

   Ale film momentami głupi jak cholera. Takie rzeczy tylko w latach 90. Ale mimo to i tak polecam dla samego klimatu i fajnej atmosfery w tym filmie.

  • Proste kino, ale dobre.

   LucasLang ocenił(a) film na 7

   Przed chwilą go sobie obejrzałem dla przypomnienia, naprawdę dobre kino, jak na lata 90-te przystało, prosty, ale dobrze zrealizowany, do tego młodzi Ice Cube i Bill Paxton, przyjemnie jest obejrzeć starsze mniej znane filmy, które niestety nasza telewizja rzadko puszcza

   1
   • Przepraszam,

    czoper62

    czy to film o OSP?