film

Wszechstronna dziewczyna

The Girl with All the Gifts
2016
1h 51m
6,3 8 869
ocen
6,3 10 1 8869
6,8 9
ocen krytyków
Zniszczony przez globalną katastrofę świat przyszłości zaludniony jest przez żądne ludzkiego mięsa stwory. Nadzieją dla ocalonych wydają się militaryzacja życia... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Wszechstronna dziewczyna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Wszechstronna dziewczyna
Zwiastun nr 1
nr 1 2016-06-22T09:34:45 https://fwcdn.pl/webv/96/87/39687/thumbnail.39687.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/13/741913/the_girl_with_all_the_gifts_official_uk_trailer__1.vp9.1080p.webm

Zniszczony przez globalną katastrofę świat przyszłości zaludniony jest przez żądne ludzkiego mięsa stwory. Nadzieją dla ocalonych wydają się militaryzacja życia codziennego oraz prac nad stworzeniem człowieka-hybrydy, zdolnego przetrwać na skażonym terenie. Obiecującym obiektem badań jest dziewczyna o imieniu Melanie, która jednak staje przed egzystencjalnym pytaniem: do którego gatunku należę?

na podstawie
Mike Carey (powieść)
studio
Creative England (przedstawia) / Altitude Film Entertainment / BFI Film Fund
tytuł oryg.
The Girl with All the Gifts
inne tytuły
She Who Brings Gifts (tytuł roboczy) Wielka Brytania
więcej
Zdjęcia do filmu realizowano w Stoke-on-Trent oraz Birmingham (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

..to jakaś porażka. Co za dureń wymyśla te tytuły w tych wydawnictwach? Mam wrażenie, że to jeden i ten sam gość, bo niemal wszystkie polskie tytuły godne są politowania..

Nie, naprawdę. Zanim ktoś powie, że to podróba czegokolwiek - Last of us itp. Książka jest niesamowita i jedyna w swoim rodzaju. Naprawdę świeże podejście w stronę tematu zombie i jestem wniebowzięta, że powstanie film!

Anglicy znowu pokazali, że potrafią być bardziej kreatywni i odważniejsi niż Amerykanie. Choć wydawałoby się, że w temacie żywych trupów nie da się przemycić już żadnych ważkich refleksji i głębszej myśli, to twórcy filmu pokazali, że jednak można.
Na dużą pochwałę zasługuje scenografia. Surowe obrazy tchną grozą i...

więcej

Ktoś zamawiał ekranizację „The Last of Us”? Proszę bardzo. Epidemia zombie? Jest. Przyczyna zarazy związana z grzybami? Jest. Przenoszenie choroby przez ugryzienie, ale i również zarodniki unoszące się w powietrzu? Jest. Zarażona dziewczynka, która może ocalić ludzkość, ale oznaczałoby to zabicie jej? Jest. Wędrówki...

więcej

7/10

ocenił(a) film na 7

Jestem zaskoczony, że tak dobrze to wyszło... Muzyka i klimat jest kapitalny... fabularnie też więcej jak przyzwoicie... ciekawy pomysł i wykonanie... Polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones