PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815424}

Wszyscy święci New Jersey

The Many Saints of Newark
5,8 6 916
ocen
5,8 10 1 6916
5,6 8
ocen krytyków
Wszyscy święci New Jersey
powrót do forum filmu Wszyscy święci New Jersey

moje oczekiwania i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Dlatego wasza, zwłaszcza krytyczna opinia nie ma tu żadnego znaczenia.

ocenił(a) film na 6
znawcawszystkiego

Dlaczego krytyczna ocena nie znaczenia? Ja się dobrze bawiłem na filmie, ale trzeba przyznać, że nie stoi on na własnych nogach i nie opowiada zwartej zamkniętej historii

ocenił(a) film na 9
odek222

Przecież to jest dwugodzinny film z otwartym zakończeniem, które prawdopodobnie przerodzi się w serial.

ocenił(a) film na 8
tinek71

Dobrze by było xD

ocenił(a) film na 9
claire199

Według informacji ze studia trwają rozmowy na ten temat.

ocenił(a) film na 8
tinek71

Świetnie!

ocenił(a) film na 7
tinek71

Po co krecic serial, ktorzy juz powstal? Poza skokiem na kase, nie wiem co taki serial mialby wniesc.

ocenił(a) film na 9
McCoval

To chyba ominąłem universum, bo nie widziałem serialu o młodym Tonym Soprano i jego ekipie.

ocenił(a) film na 7
tinek71

Jeśli tenże serial miałby zapełnić lukę między tym filmem a Rodziną Soprano to wciąż jest to skok na kasę i przypodobanie się młodzieży, którzy nie mają pojęcia o kultowym serialu.

ocenił(a) film na 9
McCoval

Myślę, że jakby to był skok na kasę to Chase dawno temu by tego dokonał. Nie bez powodu przez tyle lat jak sam twierdził odsyłał z kwitkiem wszystkich, którzy przychodzili z potencjalnymi scenariuszami na film.

Raczej nie chodzi o przypodobanie młodzieży, a pokazanie początku tej historii.

Istnieją w historii dobre prequele. To nie El Camino (sequel) Vince'a, który był szitem.

ocenił(a) film na 5
McCoval

Jak niby mają się przypodobać młodzieży, skoro twoim zdaniem owa młodzież nie ma pojęcia o serialu? xD

ocenił(a) film na 7
BleedTheFreak

Wszystko chodzi o kase. Odświeżanie kotletów. Młodzieży pewnie się nie spodoba klasyczny serial bez tiktoków i innych mózgozżeraczy.

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Moje też!!!!! ❤️ ❤️ Gratka dla fanów

ocenił(a) film na 9
znawcawszystkiego

Dodatkowo ich krytyczne opinie w ogóle nie są merytoryczne. Chcą milion historii w krótkim filmie, co jest niemożliwe. Było z góry nakreślone jaka będzie fabuła, więc oczekiwanie na jakiegoś Feecha czy innych bohaterów jest conajmniej nie na miejscu.

ocenił(a) film na 7
znawcawszystkiego

Nie bylo zle, chociaz zabraklo charakterystycznych i ciekawych postaci, poza dickiem moltisantiami, reszta zagrala niemrawo. Poza tym dosyc dziwna podwojna rola Liotty. Na dodatek, w watki z czarnymi wepchano na sile ku poprawnosci politycznej.

McCoval

Akurat w tym filmie nie chodzi o poprawność polityczną z czarnoskórymi, tylko autentyczne historie, które miały miejsce w przestępczości zorganizowanej w USA, mam na myśli loterię itd.

ocenił(a) film na 6
znawcawszystkiego

A skąd pomysł, że kogoś interesuje twoja aprobata dla czyjejś oceny? ;D

ocenił(a) film na 7
znawcawszystkiego

Myśleć że krytyczne wypowiadają się ci którzy nie widzieli serialu. Bo dla mnie klimat Soprano został oddany w 100%

znawcawszystkiego

A tam naprawdę krytyczna opinia sprawiła Ci tak wielkiego gula, że musiałeś to napisać. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones