PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829188}

Wszyscy bogowie w niebie

Tous les dieux du ciel
5,3 618
ocen
5,3 10 1 618
Wszyscy bogowie w niebie
powrót do forum filmu Wszyscy bogowie w niebie

a opiekującym się niepełnosprawną siostrą.. opieka społeczna chce mu odebrać siostrę a on wierzy w to że przylecą po nich kosmici i ich zabiorą. na koniec popełnia nieudane samobójstwo oraz nieudane morderstwo siostry. ludzie bierzcie swoje proszki - to jest bardzo ważne.

ocenił(a) film na 2
mercx

temat ktory porusza spokojnie mozna by zrealizowac w krotkiej filmowej etiudzie, dlaczego kazdemu kto sie bawi w kino koniecznie wydaje się że musi robic filmy które trwają po 2 godziny ?

ocenił(a) film na 6
mercx

Nie żebym się czepiał ale film "wszyscy bogowie w niebie" jest pełnometrażową wersją filmu "A perfect blue sky" z 2016 roku, wyreżyserowanego przez tego samego gościa
https://m.imdb.com/title/tt5253436/?ref_=m_nm_knf_i1

ocenił(a) film na 7
mercx

jak przeczytałem twoje komentarze, to już wiem, że miałeś na myśli siebie w opisie.

ocenił(a) film na 2
baxinski

Bardzo odkrywcze, w stylu „sam jesteś”. No wiec - sam jesteś bęcwał

mercx

"Dziękuję" że swoim wpisem przypomniałeś mi, że nie warto zagłębiać się w dyskusje na forum Filmwebu. Nie dość, że zamiast recenzji de facto popełniłeś streszczenie fabuły, to jeszcze z tak chamskimi spoilerami, iż mogę sobie odpuścić seans i samodzielną weryfikację poziomu artystycznego filmu. Człowieku, ogarnij się, nie jesteś sam na tym portalu!

shoom666

T mały książę myśli że jest pępkiem świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones