PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866093}
5,1 64 832
oceny
5,1 10 1 64832
5,2 47
ocen krytyków
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
powrót do forum filmu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją

Ała

ocenił(a) film na 1

Właśnie zamówiłem książki o fizyce kwantowej. Mam nadzieję że za parę lat uda mi się stworzyć wehikuł czasu i cofnąć się w czasie i w ostatnim momencie pojawić się u samego siebie,gdy będę już trzymać pilota a palec będzie na przycisku "play" i powstrzymać siebie od zmarnowania 1,5 h swojego życia. Nie polecam

ocenił(a) film na 5
komar_gda

Jakbyś był taki inteligenty to wylaczylbys ten film w czasie a nie marnował 1.5 h. Już po pierwszych scenach dobrze było wiadomo jaki to jest typu film.

ocenił(a) film na 1
Maxkeenan

Ależ Szanowny Panie, nic o inteligencji nie było pisane :) natomiast, nie należę do osób które oceniają film po pierwszych minutach. Dałem filmowi szanse ale nie się wybronił w mojej ocenie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w nadchodzącym nowym roku.

komar_gda

Szkoda, że nie można tego odzobaczyć. Mam wrażenie, że twórcy filmu mieli ambicję zostać "polskimi Tearrantino", jednak im się to nie udało. I o ile mogę zrozumieć czarne komedie, to tu ani razu się nie zaśmiałam. Poza tym tyle było tam nieścisłości, wiele niedopracowanych wątków i szczegółów, że aż bolało. I z każdą minutą było coraz gorszej. Nawet nie chce mi się tego wymieniać. Nie wystarczy zrobić czarną komedię, pokazać sceny seksu i tryskającą krew. Nawet jeśli to ma być komedia absurdów, to trzeba wszystko dopracować. Chyba że jest to amatorska produkcja k nastoletnich olegów z podwórka, którzy w ramach zabicia nudy kręcą film smartfonem.

ocenił(a) film na 2
Anna_JK

Logika filmu na poziomie upośledzonego dziecka.

ocenił(a) film na 6
komar_gda

Brzmi zachęcająco, sprawdzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones