PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866093}
5,1 64 860
ocen
5,1 10 1 64860
5,2 48
ocen krytyków
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
powrót do forum filmu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją

Słaby scenariusz, aktorstwo i żenujący humor typu ,,twoja stara”, co z ust 30+ brzmi żałośnie.

Zeleda

Czy w tym filmie, jak sugeruje tytul, rzeczywiscie ktos ginie? jest jakas jatka?

ocenił(a) film na 6
aggama

Praktycznie każdy ginie i nie jest to spoiler, bo widzimy to już w pierwszej scenie, a potem mamy "dzień wcześniej".

ocenił(a) film na 5
aggama

Wszyscy poza Wieniawą, co wiemy od samego początku filmu. Mało tego prolog zdradza nawet w jaki sposób niektórzy zginęli.

ocenił(a) film na 3
lew890

Wieniawa akurat też ginie. Upada na schody i chyba łamie sobie kark idk.

ocenił(a) film na 5
Zeleda

Nie no, coś mamrocze, gdy ją lekarze wynoszą

ocenił(a) film na 7
lew890

Mamrocze "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", już to mnie rozbawiło. Mam różne obiekcje do tego filmu, ale ostatecznie jak się rozumie, że to pewna konwencja i się ją kupuje, to seans jest całkiem satysfakcjonujący.

ocenił(a) film na 7
Zeleda

kręgosłup, jedyną żywą ale sparaliżowaną ją wynoszą

ocenił(a) film na 3
lew890

Ale jest final girl

lew890

Niby nie ginie, ale jest na końcu wśród wszystkich uczestników imprezy, którzy zginęli. Jak można to w takim rozumieć?

ocenił(a) film na 3
MrsSpock

Przecież na końcu była alternatywna rzeczywistość, czyli coś jak wszechświat równoległy. Tam nie były osoby co zginęły, bo one nie zginęły w tamtym świecie.

pawel_nowakk

Skąd wiadomo, że to wszechświat równoległy?

ocenił(a) film na 3
MrsSpock

Wyraźnie powiedziała to Julia Wieniawa pod koniec filmu. Nawet nie było trzeba się domyślać, bo sama rozwiała wątpliwości co to za miejsce.
Zresztą o alternatywnej rzeczywistości wspomniała dwa razy w tym filmie.

ocenił(a) film na 5
Zeleda

I tak lepiej niż "Rafałek nie ma jajek" :')

Zeleda

przyszłam sobie poczytać recenzje, opinie, tylko spojrzałam po aktorach i już wiem, że to będzie chłam, a Netflix wyświetla mi go jako nr1 oglądalności w Polsce na dziś :D

ocenił(a) film na 9
Zeleda

Przecież to właśnie pokolenie 30+ zaczęło używać tej frazy. Film świetny, tylko trzeba wyjąć kija z tyłka.

ocenił(a) film na 7
bredny

Dokładnie tak samo pomyślała;) wybaczcie ale jak to usłyszał, to się uśmiechnęłam pod nosem... Kasia 30+

ocenił(a) film na 2
bredny

Jeżeli dla kogoś takie teksty są żenujące, to znaczy, że ma kijek w tyłku? Równie dobrze można powiedzieć Tobie, że pora dorosnąć.

ocenił(a) film na 9
Kira91

"Pora dorosnąć", tego frazesu używają osoby, które chcą uchodzić za dorosłych ale tak naprawdę są nudnymi zakompleksionymi typami. Teksty są świetne i wpisują się w klimat filmu.

ocenił(a) film na 4
Zeleda

Film bardzo nierówny - był ogromny potencjał, ale rozpiętość pomiędzy niezłymi gagami a beznadziejnymi jest tutaj bardzo szeroka.
Jakkolwiek jest to drugi film w tym roku (po "w lesie dziś nikt nie zaśnie"), który próbuje być kinem gatunkowym (w przypadku tego pierwszego, imo się udało naprawdę nieźle).
Punkt za Motley Crue, The Animals i milfa, ode mnie 4/10

ocenił(a) film na 3
hand_painted_coffee

Mam podobne zdanie, na poczatku nawet bylo ciekawie- potem bylo coraz gorzej na koncu zazenowanie. MUZYKA genialnie dobrana. Pewnie za 3 miesiace nie bede pamietac nawet o czym byl

Zeleda

ja bym dodała jeszcze, że charakteryzacja jak z amatorskiego filmu, albo nie - nie jeden amator charakteryzacji zrobiłby lepszą - dawno już nie widziałam tak żenującej roboty

ocenił(a) film na 3
Zeleda

Dokładnie tak jak mówisz. Ja dałem 3 ze względu na niezłą muzykę.

ocenił(a) film na 7
Zeleda

Jedyny znośny , na światowym poziomie film Polski od czasów Zimnej Wojny a ty takie rzeczy ludzi wciskasz . Brawo za wciskanie im ciemnoty.

ocenił(a) film na 2
Zeleda

Poczytałem/obejrzałem recenzje krytyków, forumowiczów i in., Znam ich zdanie, a to moje: na skraju miasta choojnia wyrasta!I tyle. Życie/czas ucieka szkoda go na ten film...

Zeleda

O ile się nie mylę sformuowanie "twoja stara", spopularyzowali ludzie 30+ kiedy byli 15+.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones