PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647113}

Wszyscy w naszej rodzinie

Toată lumea din familia noastră
6,6 944
oceny
6,6 10 1 944
7,7 7
ocen krytyków
Wszyscy w naszej rodzinie
powrót do forum filmu Wszyscy w naszej rodzinie

O próbie łamania praw mężczyzn i jej efektach;)

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Nie, akurat podejrzewałem Cię od początku o żydowskie fascynacje ☺️

BohseOnkelz

Naukowe. To już nie moja wina, że akurat Żydzi byli w tej kwestii do przodu, a naziści do tyłu.

Wciąż jednak błądzisz po omacku. :)

ocenił(a) film na 8
hyrkan

No byli do przodu w produkcji Zyklon B, jawohl !!! :) Nie ma to jak żydowski ćwierćinteligent nie dość że sknera to ameba ☺️

BohseOnkelz

Niezłe masz skojarzenia, naziolku.

BohseOnkelz

Faktem jednak pozostanie, że Żydzi i geje odegrali ważną rolę w pokonaniu nazizmu. :) Fantastyczna sprawa, wielki sukces naukowy przeciwko ciemnocie.

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Ach te biedne uciskane kobiety ☺️

BohseOnkelz

Jest postęp. Idą do przodu z równością praw, widać to po krzyku zakompleksionych seksistów.

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Idą do przodu z wycieraczką do kibla i mopem :) szacun

BohseOnkelz

Wciąż lepiej niż tam, gdzie Ty.

Chyba niezbyt dobrze znasz polskie doświadczenia z nazizmem.

ocenił(a) film na 8
hyrkan

A Ty z komunizmem

BohseOnkelz

Jak dotąd pisałem o nim więcej niż Ty.

Twoim zdaniem komunizm w Polsce nie wiązał się ze sterowaniem mediami, sądami? Wprowadzono wtedy może związki partnerskie dla gejów, a rok 1968 to był przypadkiem? :)

Dajesz tę Twoją wiedzę o komunizmie, ratlerku.

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Dajesz przykłady, jamniku POst PZPR :)

BohseOnkelz

Ty nie czytasz postów, na które odszczekujesz. Zerknij na post wyżej, tchórzliwa małpko.

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Pierwszy podczas naszych "rozważań" spytałem o dowody, bohaterski rewolucjonisto antiFA

BohseOnkelz

I pierwszy dostałeś. Ja spytałem wielokrotnie i dostałem tylko wyzwiska.

Czy nie wiedziałeś, zanim napisałem, że sądy w czasach PRL, podobnie jak w ZSRR, były politycznie zależne?

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Tak jest do dzisiaj z zależnością sądów, na pewno nie są one apolityczne

BohseOnkelz

Ależ pełna zgoda! A mamy rządy prawicy.

Druga kwestia: czy wiedziałeś, zanim napisałem, że media w PRL były politycznie zależne?

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Wiedziałem, oczywiście. Ale proszę Cię nie nazywajmy PiS prawicą bo jest to ideologicznie prawicą zgoda, ale gospodarczo i socjalnie lewica bardziej lewa od SLD ☺️

BohseOnkelz

A oni przejęli media i sądy z powodów gospodarczych czy ideologicznych?
Czy mają się sami za prawicę czy lewicę? :)

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Oni przejęli z powodów ideologicznych, ale tak samo jak ich poprzednicy z PO :)

BohseOnkelz

Dokładnie tak! Widzisz, jak się zgadzamy.

Dwie partie prawicowe (PO centroprawicowa) światopoglądowo doprowadziły do upolitycznienia mediów publicznych i sądów w tym kraju.

ocenił(a) film na 8
hyrkan

Dla wielu nacjonalistów zbyt pobłażliwy stosunek PiS do Żydów ( zresztą nie od dziś PiS ma w szeregach Żydów i masonów) to oznaka bratania z lewicą :)

BohseOnkelz

Pobłażliwy?
Żydzi to normalni ludzie. Słowo "pobłażliwy" nie pasuje w żadnym kontekście poza antysemickim, gdzie samo BYCIE Żydem jest zbrodnią, więc może jakaś pobłażliwość istnieć lub nie.
Poza kontekstem antysemickim mowa o pobłażliwości nie ma sensu. To jak być pobłażliwym w stosunku do rudych, błękitnookich, leworęcznych albo właścicieli samochodów renault. :) Bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones