Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:31
Film

All the Bright Places

2020 1 godz. 47 min.
6,4 11 826
ocen
6,4 10 1 11826
3 310
chce zobaczyć
{"id":"744906","linkUrl":"/film/Wszystkie+jasne+miejsca-2020-744906","alt":"Wszystkie jasne miejsca","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/49/06/744906/7907997.2.jpg"}
Stojącą na krawędzi mostu nastoletnią Violet dostrzega przebiegający obok Theodore. Chłopak robi wszystko, by nakłonić ją do szkolnego projektu.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Wszystkie jasne miejsca
Zwiastun nr 1 (polski) 2:31
Wszystkie jasne miejsca - Zwiastun Nr 1 (polski) Wszystkie jasne miejsca - Zwiastun Nr 1 (polski)

"Wszystkie jasne miejsca" to opowieść na podstawie światowego bestselleru Jennifer Niven o losach Violet Markey (Elle Fanning) i Theodora Fincha (Justice Smith), którzy poznają się pewnego dnia, co na zawsze odmienia ich życie. Zmagając się z emocjonalnym bagażem i fizycznymi bliznami swojej przeszłości, wspólnie odkrywają, że nawet z"Wszystkie jasne miejsca" to opowieść na podstawie światowego bestselleru Jennifer Niven o losach Violet Markey (Elle Fanning) i Theodora Fincha (Justice Smith), którzy poznają się pewnego dnia, co na zawsze odmienia ich życie. Zmagając się z emocjonalnym bagażem i fizycznymi bliznami swojej przeszłości, wspólnie odkrywają, że nawet z pozoru najmniej ważne miejsca i momenty mogą coś oznaczać. Ten wciągający dramat oferuje świeże i ludzkie spojrzenie na temat zaburzeń psychicznych i ich wpływu na związki, a także na piękno młodzieńczej miłości, która odciska trwały ślad na życiu.

na podstawie
studio
Echo Lake Entertainment / Mazur / Kaplan Company
inne tytuły
Jennifer Niven, autorka książki, na podstawie której powstał film, chciała, by w postać Ryana Crossa wcielił się Colton Haynes.
Elle Fanning została obsadzona w głównej kobiecej roli pięć miesięcy przed premierą książki.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Każdy z nas może być jasnym miejscem dla kogoś w ciemności życia.

  Martu15 ocenił(a) film na 10

  Książkę przeczytałam już dawno, jakieś 2-3 lata temu. Kiedy dowiedziałam się, że będzie film na jej podstawie wystraszyłam się, że zniszczą tą piękna i tak ważna historię, ale mimo różnic zrobili to bardzo dobrze, ten film stał się jednością do książki, ... więcej

 • Tylko film?

  juliamkom ocenił(a) film na 8

  Czy nie uważacie, że zdecydowanie lepiej byłoby rozwinąć wątki i zrobić serial?

 • Twórcy nie udźwigneli tematu

  tinkyy_ ocenił(a) film na 3

  Nie wart wyprodukowania! Temat ciężki, a więź o której mowa jest w opisie filmu, między głównymi aktorami, była dla mnie niezrozumiała, przerysowana, nienaturalna. Główny bohater filmu, Theodor wciąga do swojego trudnego i skompilowanego świata dziewczynę, która nie umie pogodzić się z swoim ... więcej

 • Brawo za opis filmu. Dzwonnica??? Naprawdę? :)

  mmw545 ocenił(a) film na 7

  "Violet spotyka się z Theodorem na szczycie szkolnej dzwonnicy, podczas próby samobójczej." Co Wy się w onet bawicie ze swoim ultra "profesjonalnym" podejście do pracy?

 • Aż się prosiło zrobić...

  BlueSky_on ocenił(a) film na 9

  Aż się prosiło zrobić serial. Jeśli film powstaje na kanwie książki to przydałby się serial. Netflix potrafi robić dobre seriale. Wtedy łatwiej pokazać smaczki i emocjonalne zakamarki.

  10
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.