PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11799}

Wszystkie psy idą do nieba 2

All Dogs Go to Heaven 2
7,3 11 411
ocen
7,3 10 1 11411
Wszystkie psy idą do nieba 2
powrót do forum filmu Wszystkie psy idą do nieba 2

Dubbing...

użytkownik usunięty

czy ktoś mógłby wrzucić ten film do internetu w dubbingu i dać mi link. Bardzo chciałabym
zobaczyć ten film w dubbingu, ale nigdzie nie mogę go kupić. Sprawdzałam czy ktoś z moich
znajomych go posiada ale nic.

Tu znajdziesz wersję z polski dubbingiem ale plik mkv (bdrip) czyli do odtworzenia tylko na blu ray lub na kompie. Ale super jakość, polecam
http://linkcrypt.ws/dir/y4th1gv0j39bl0w

grubydaras

Nie dodawaj pijawo jakichś swoich serwisów zarobkowych tylko podaj poprawny link jeżeli już masz coś wnieść do tego tematu. Dołączam się, potrzebuje wersji z dubbingiem, inaczej umrę... :P

Szkodniczek_2

Serwis zarobkowy :-))
Dobre!
Inteligencie, zassałem stamtąd bajkę miesiąc temu, nie moja wina że link nieaktywny
Skoro tak się znasz na serwisach, to faktycznie prędzej umrzesz, niż coś ściągniesz

grubydaras

Tak się składa, iż wiem co mówię,a jeżeli pobrałeś stamtąd bajkę to wrzuć ją, a nie się szarogęsisz

Szkodniczek_2

Po tym jak mnie potraktowałeś? Sam sobie poszukaj

grubydaras

Hah... W ten sposób nie udowadniasz mi pomyłki w moich "oskarżeniach". Pamiętaj człowieczku, że nie tylko ja poszukuje tej bajki z dubbingiem, bo z lektorem to każdy głupi wynajdzie.

Szkodniczek_2

A ty jesteś prawdziwym ojcem Pablito

ocenił(a) film na 9
grubydaras

Udostępnij jeśli masz wersje dubbingowaną :/

Na stronie chomik uj:
daria494
/Psy+2+
Dubbing+PL

Przegrana z kasety więc jakość nie powala ale nareszcie się udało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones