PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741141}

Wszystkie stare noże

All the Old Knives
5,8 4 389
ocen
5,8 10 1 4389
Wszystkie stare noże
powrót do forum filmu Wszystkie stare noże

Przecież każdy dobrze wie, że Thandiwe Newton ma zieloną skórę i zawsze współpracuje z takim pokręconym futrzakiem i sobie lata po kosmosie ratując Galaktykę!
A tu nagle ją pokazują jako zwykłą "afroaktorkę"...
Jakby nie pokazali jej w całej okazałości tych przecudnych kształtów, to bym pomyślał, że to jakaś ściema i improwizacja... ;)
Ale sam film całkiem udany - oglądajcie, bo warto.
No i jest też ten koleś, co kiedyś dał Neo te kolorowe pastylki do wyboru i potem się cały system rozwalił!
To było bardzo dobre, ale słyszałem, że potem za to twórcom jajka poobcinali i teraz są... siostrami.
Dziwnie się bawią w tym Holiłudzie, ale filmy czasem fajne robią... ;)

ocenił(a) film na 7
kotlet4ever

To nie "hollywoodzka" produkcja, zobacz sobie napisy końcowe.

ocenił(a) film na 6
pidzieciol

Tego, że spotkam tu kogoś, kto czyta napisy końcowe, to się zupełnie nie spodziewałem!
;)
Pewnie dlatego, że sam kupiłem maturę na... Amazonie... ;)
Kip smajling drogi Piotrze! ;)))

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

Ty tak serio że Thandiwe Newton grała w Starznikach Galaktyki

ocenił(a) film na 6
Dude_

A Ty tak na serio pomyślałeś, że ja to napisałem na serio? ;)))

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

Dlatego pytam czy to na serio. To teraz drugie pytanie, serio uważasz za zabawne uważanie że każda czarnoskóra aktorka wygląda tak samo.

ocenił(a) film na 6
Dude_

A wziąłeś pod uwagę, że czasem tu ktoś napisze coś dla żartu żeby tylko sprowokować dyskusję pod filmem?
Filmem, który mu się spodobał, a nic się nie dzieje w komentarzach?
To właśnie uczyniłem i jak widać jest efekt ;)
I zanim zapytasz, czy uważam, że wszyscy Chińczycy wyglądają identycznie to odpowiem - nie!
Bruce Lee czesał się w drugą stronę niż inni! ;)
I nie mam nic do wyglądu nikogo (może tylko Ksenomorfy mi się mylą...)
Żeby nie tracić czasu (bo pewnie zaraz i o to zapytasz):
Tak - uważam, że jak filmy robili bracia Wachowscy, to robili to lepiej niż siostry Wachowskie...
Pozdrawiam serdecznie ;)

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

No to masz dyskusje o dupie Maryni, o taką Ci chodziło przecież :)

ocenił(a) film na 6
Dude_

Nom... :)
Ale patrz jaka zacna się zrobiła! ;)
Zdravim Vas! ;)

ocenił(a) film na 3
kotlet4ever

Nie wiem czy wiecie, ale słowo "dyskusja" oznacza kłótnię - niestety ludzie, którzy nie interesują się logicznym znaczeniem wyrazów w naszym języku powielają ciągle ten błąd. Wy tutaj stosujecie zaledwie "pogadankę" i nie jest to "rozmowa". Wypadałoby zrobić wszystkim głąbom o tym odpowiedni wykład. ;-D

ocenił(a) film na 6
dzenero

Ciekaw jestem jakbyś wybrnął z tej sytuacji na moim miejscu?
Mając... takiego interlokutora... ;)
Zamieniam się w słuch (równocześnie dziękując za trafną uwagę, choć chyba jednak nie odnalazłeś wszystkich szczegółów tej... pogadanki ;)

ocenił(a) film na 9
kotlet4ever

Fakt że jest ciut podobna do Zoe Saldany nie uprawnia do takiego mylenia szczególnie jeśli chce się coś napisać.

ocenił(a) film na 6
squirrelkuss

Szanowny Wojciechu...
Pamiętasz jeszcze ten dzień, w którym się uśmiechnąłeś tak zupełnie bez przyczyny? ;)

kotlet4ever

Coś ci nie pasuje bo pomieszałeś aktorki. Thandiwe nie latała z zieloną skórą co najwyżej robiła misje impossible z Tomem Cruise

ocenił(a) film na 6
T_O_M_I

Ciekawe czego się jeszcze dowiem o Thandiwe?
Może jeszcze napiszesz, że nie grała w tym filmie "Gruby i głupszy? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones