PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741141}

Wszystkie stare noże

All the Old Knives
5,8 4 389
ocen
5,8 10 1 4389
Wszystkie stare noże
powrót do forum filmu Wszystkie stare noże

Wszystkie stare róze to film o konfrotacji dwóch kochanków/agentów CIA jak wiadomo w takich filmach szuka kręta oszusta A całość flmu opiera się na wyjaśnieniu sprawy potrwanego samolotu
A raczej nie udolnej akcji czy brak jej co do prowadziło do katastrofy,a winnego nie ma lub trzeba znaleśc kozła ofiarnego.Film Wszystkie stare róze do oryginalna produkcja Amazona mój drugi film ,ktory ogladam na Amazonie ,nawet bym powiedział bardziej dosłowie film ,który oglądam co nie miał premiery kinowej.
I jak na produkcje dla danej platformy stremingowej .To jest to produkcja znośna jest filmie dużo gadania a nie przegadania i to już jest plus ,Jak filmach szpiegowski jeżeli można nazwać ten film szpiegowski .Nie ma tu wielkiej polityki nie obserwujemy tu jakieś wojny politycznej mnożenie wątków a oglądając ten film musisz sobie zacząć układać w głowie pewne wydarzenia historyczne by zrozumieć założenia twórców tego filmu.To można powiedzieć nie taki film mi to osobiście pasuje Dla mnnie momenty do wracania jakby wstecz fabuły filmu jak pokazania sytuacji z róznej strony widziane oczami danej osoby która brała udział w akcji odbcia samolotu porwanego przez terrorystów .
Czyli,krotko mówiać wyjaśnienia sprawy jak pisałem nieuanej akcji ratunkowej czy nic nie robienia .Ja osobiście boje cofanie wstęcz fe filmie lub pokazywania sytuacji widzane jak to nazywam oczami bohaterami filmu .I czasem nie wiem czy tu cofneliśmy z fabułą i czy idziemy dalej lub myśle ze nie ,które wątki zamiast pomagac wyjaśnieniu filmu po prostu mieszają tu też miałem czasem odczucie .Nie jest to kino ,które trzym za gardło nas może przez to że jak pisalem nie jest to film gdzie tematyka jest wielka polityka największy mocarstw państwowy .Ale i tak to historie ogląda się ciekawie a twórcy nie chcą za bardzo by łatwa i by nas nie znudziła No i przewrotna końcówka ktora mówi że już dawno wszyscy wiedzeli kto za tym stoi a nie wiedział najbardziej zainteresowany tą sprawą no i my odbiorcy.
7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones