PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731645}

Wszystko albo nic

Všetko alebo nič
5,3 9 894
oceny
5,3 10 1 9894
Wszystko albo nic
powrót do forum filmu Wszystko albo nic

Wieki plus za obsadę i cudny klimat, którego nie doświadcza się w polskich komediach. Co najważniejsze bez Dereszowskiej, Karolaka, Adamczyka itp. Idealny na odreagowanie po ciężkim dniu. Dubing faktycznie trochę przeszkadza.

ocenił(a) film na 7
anka343

Obsada i klimat to strzał w dziesiątkę ;) A do dubbingu się szybko przyzwyczaiłam :)

ocenił(a) film na 6
anka343

Wreszcie sliczne damskie buzie, dla odmiany po polskich gwiazdach komedii romantycznych:)

anka343

obsada to powiew świeżości, panowie znani ale dano nie widziani na dużym ekranie, a główna aktorka jak dla mnie strzał w dziesiątkę :)

Daria1983

Właśnie dla tych panów poszłam, bo ucieszyła mnie komedia romantyczna z inną obsadą ;)

kosteczka219

dokładnie, inne twarze o od razu inne podejście do filmu. dodało to trochę świeżości, duży plus

ocenił(a) film na 8
anka343

Obsada bardzo na plus, dubbingu się bałam, ale dał radę. Skupiłam sie na humorze i ekspresji bohaterów.

anka343

film obejrzałam z ciekawości, jak w czeskim filmie zagrali Deląg i Żebrowski, no nie powiem panowie się sprawdzili, ale największym plusem jest główna bohaterka :) fajna babka

Filomena00

Fakt, fajnie zagrała, zdecydowanie przeżywałam wszystko razem z nią ;) Chociaż głównie zachwycona byłam Żebrowskim ;)

kasko_nowak

prawda, on ma coś w sobie, wydaje mi się, ze teraz trochę wyluzował i wygląda lepiej, a w filmie wygladał jak ciacho :)

Filomena00

Te nieliczne momenty jak się uśmiechał....bomba :)

kasko_nowak

dokładnie, taki zły chłopiec z zabójczym uśmiechem :)

anka343

Zdecydowanie, miła, przyjemna, pełna śmiechu ale i wzruszeń :) Nowe twarze przy komedii, duży plus

ocenił(a) film na 8
anka343

obsada udana :) główna bohaterka fajna, ale moje serce skradła Wanda :)

anka343

komedie romantyczne to nie mój klimat, ale ta wyszła całkiem fajnie

anka343

muszę się zgodzić, że w polskich komediach pojawiają się te same twarze,dlatego z chęcią poszłam na Wszystko albo nic, niby polscy aktorzy , ale klimat zupełnie inny ..taki ciepły

anka343

tez mam wrażenie, że największym atutem filmu poza obsdą jest ten specyficzny urokliwy klimat, którego na próżno szukać w naszych komediach, a który przyciąga

anka343

Zgadzam się, film dobry, na chillout po ciężkim tygodniu pracy:) Zabawny i przyjemny do obejrzenia

anka343

Do dubbingu mozna sie przyzwyczaic, ale nie do homopropagandy.

ocenił(a) film na 7
anka343

Zgadzam się z Twoim komentarzem.Film jest naprawdę dobry jak na polską produkcje,jednak trochę dziwnie się oglądało z tym dubbingiem.Choć jeden był pozytyw tego,mianowicie że było wszystko wyraźnie słychać co mówią aktorzy.Ponieważ w wielu polskich filmach jest zwyczajny bełkot i ciężko zrozumieć co bohaterowie gadają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones