PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731645}

Wszystko albo nic

Všetko alebo nič
5,3 9 894
oceny
5,3 10 1 9894
Wszystko albo nic
powrót do forum filmu Wszystko albo nic

Uważam, że film zasługuje na siódemeczkę. Jestem zaskoczona tak niską oceną. Zastanawiam się czego oczekują ludzie idąc do kina na komedię romantyczną? Film ma się przyjemnie oglądać, miejscami ma być zabawny, miejscami wzruszający i taki właśnie był. Ze spokojnym sumieniem polecam na wieczór we dwoje przy lampce wina. Jedyny minus - dubbing - dość mocno popsuł odczucie filmu. Poza tym, na prawdę przyjemnie się ogląda. No i męska obsada filmu - w końcu jakaś miła odmiana! Brak Karolaka, Szyca i Adamczyka! :)

Gucio_1993

faktycznie odmiana od polskiego kina, nie byłem zachwycony że ide na ten filma, ale ostatecznie to był udany wypad do kina

Gucio_1993

dla mnie też 7, uważam że film jest zupełną nowością, temat idealny na komedię romantyczną, no i można zobaczyć dawno nie widziane i zupełnie nowe twarze :)

ocenił(a) film na 7
Gucio_1993

Dokładnie tak brak Adamczyka i Karolaka w komedii romantycznej wynosi ją na dużo wyższy poziom. Dlatego też dałam siódemeczkę ;)

Maja_90

O tym samym pomyślałam :D W końcu inne twarze ...

Gucio_1993

Brak Karolaka to duży plus przy komedii romantycznej :D Fakt, miło się oglądało i nawet trochę pośmiało :)

ocenił(a) film na 8
Gucio_1993

dobry też na babski wieczór w kinie :) plus za obsadzenie dobrych aktorów Żebrowskiego i Deląga, chociaż tego drugiego trochę za mało

ocenił(a) film na 7
amyleekwiatek

Też mi się wydawało, że Deląg nie rozwinął skrzydeł. Pewnie dlatego, że nie gra pierwszoplanowego amanta, a do takich ról nas przyzwyczaił raczej. Jako grzeczny przystojniak jest jednak równie przekonujący ;)

Gucio_1993

Ja tak samo, dobrze się bawiłam i zrelaksowałam. I z takim założeniem szłam na ten film ;)

eliza_komon

ja raczej z wielkim zdziwieniem, że Deląg i Zebrowski grają w czeskim filmie, ale ostatecznie wyszło całkiem fajnie

ocenił(a) film na 7
matyldkaw

Bo chcieli zaciekawić produkcją i Czechów i Polaków. W każdym razie poproszę więcej takich kooperacji ;)

Maja_90

Faktycznie, fajnie im to wyszło- śmiałam się trochę więcej niż na polskiej komedii romantycznej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones