PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645967}

Wszystko stracone

All Is Lost
6,2 10 567
ocen
6,2 10 1 10567
7,4 14
ocen krytyków
Wszystko stracone
powrót do forum filmu Wszystko stracone

A to pech ~spoiler~

ocenił(a) film na 3

nie sądzicie że ten gość jest chodzącym/pływającym pechowcem ? no bo jaka jest szansa że jak ocean szeroki i głęboki trafi go KONTENER?!? burza ni stąd ni zowąd ?!? no i serio, jeden statek mógł go nie zauważyć, ale jestem święcie przekonany że minęło go z dziesięć, ale nie pokazali wszystkich bo to trochę nudne xD film o tyle dobry że moglem spokojnie zająć się innymi sprawami a i tak wiedziałem o co chodzi :)

ocenił(a) film na 8
JimyRed

Burza to takie zjawisko w atmosferze. Nie bierze się "ni stąd nie zowąd" w filmie jak to napisałeś ale z chmur zwanych cumulonimbus (najczęściej), różnic temperatur powietrza, nacierania frontu ciepłego i zimnego itd itd....

ocenił(a) film na 3
Tyrq

ahaaa.. to się dodaje ! i teraz cała ta układanka zaczyna nabierać kształtów ;P

ocenił(a) film na 8
JimyRed

cieszy mnie, że ogarnąłeś skąd się biorą burze i sztormy.
Może wkrótce ogarniesz jak to "STATEK" może nie zauważyć rozbitka....

ocenił(a) film na 5
Tyrq

Myślę, że tok rozumowania Jimyego jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. ;

ocenił(a) film na 8
Tyrq

No dobrze, ale co z tym zdarzeniem w nocy? Nie wierzę, że takiej racy nie widać w nocy z mostku. Przecież zawsze ktoś czuwa.

ocenił(a) film na 7
jasioo91

Z tym czuwaniem na pełnym morzu to różnie bywa. Załogi coraz mniejsze, systemów bezpieczeństwa coraz więcej i może się zdarzyć że statek płynie praktycznie sam przez jakiś czas.

ocenił(a) film na 7
JimyRed

No co Ty nie powiesz, mogłeś zająć się czymś innym... Akurat w tego typu filmie gdzie nie ma dialogów, a sytuacja zmienia się z minuty na minutę, bo żywioł szaleje, to nie da się nie patrzeć i zająć się czymś innym niż oglądane...

JimyRed

Akurat Panie @JimyRed 4 lata temu byl przypadek ze znaleziono kilka statkow ze szkieletami na pokladzie. Tak to wlasnie wedlug Ciebie jest niemozliwe zobaczenie rozbitka na pelnym morzu lub oceanie. Masz tutaj link do newsa o ktorym pisze: https://abcnews.go.com/International/ghost-ships-believed-north-korea-wash-ashor e-japan/story?id=51484433

ocenił(a) film na 5
JimyRed

Myślę że miał szczęście, że któryś z tych statków go nie staranował :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones