Wszystko stracone

All Is Lost

2013 1 godz. 46 min.
6,2 9 359
ocen
6,2 10 9359
5 180
chce zobaczyć
7,6 8
ocen krytyków
{"rate":7.625,"count":8}
{"type":"film","id":645967,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/All+Is+Lost-2013-645967/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wszystko stracone
 • Minister Zdrowia ocenił(a) ten film na: 6

  Najbardziej irytujący zabieg stylistyczny, to usilne pozbawienie bohatera głosu. Przecież każdy w sytuacji stresowej, tym bardziej ekstremalnej, przeklina. Ba, nierzadko się coś komentuje lub mamrocze pod nosem – i nie trzeba tu być pomylonym. Postać Redforda sprawia wrażenie, jakby była zobowiązania przestrzegać ślubów milczenia...

 • mateunio ocenił(a) ten film na: 7

  MinisterZdrowia Mnie się to podobało. Tak w opozycji do "Cast Away" i "Come on baby, light my fire" :D

 • pessoaa ocenił(a) ten film na: 7

  MinisterZdrowia zgadzam się, choć mnie bardziej drażniło, że żeglarz na pontonie był cały czas nienagannie ogolony.

 • pessoaa Jest tam scena, kiedy bohater się goli; widać golił się codziennie - jak to na ogół robią starsi panowie - więc dlatego był cały czas ogolony.

 • MinisterZdrowia Ja się nie zgodzę - to że większość ludzi klnie pod nosem, to nie znaczy że wszyscy. Widać, że gość jest cierpliwy, jest oazą spokoju. W pewnym momencie nawet on nie wytrzymał i krzyknął 'F**K'. Mnie bardziej denerwowało, że sprawiał wrażenie nie do końca sprawnego, ślamazarnego. Ledwo chodził po łodzi, ale 5 razy wypadł do wody w czasie sztormu i zawsze się z łatwością wgramolił na pokład.

 • bwm ocenił(a) ten film na: 7

  MinisterZdrowia hej ministrze, gdybyś poznał ludzi morza, to wiedziałbyś, że póki pływa się rekreacyjnie lub zawodowo z innymi, to można być gadułą, ale samotny żeglarz szybko uczy się milczenia ...

 • andre_ ocenił(a) ten film na: 7

  bwm Zależy który. Ja np. lubię pogadać sam do siebie, czy to na morzu czy w górach. ;)


  Joshua Slocum bał się że straci głos, gdy nie będzie go używał w czasie samotnego rejsu, więc rozmawiał nawet z Księżycem :)

 • Maciors ocenił(a) ten film na: 5

  MinisterZdrowia Przeklął i krzyczał parę razy, raz jak stracił wodę słodką w kanistrze i jak go mijał kontenerowiec. To że mało się odzywał mnie nie dziwi, pewnie był za słaby by tracić jeszcze resztkę sił na krzyki i nerwy, poza tym widać że był opanowany. Mnie drażniło, że był takim fajtłapą, jak brał coś do ręki to wydawało się, że zaraz to upuści i mu to utonie w otchłani oceanu. Nie wiem dlaczego w dzień odpalił racę trzymaną w ręce której i tak nie było widać, jak miał race wystrzeliwane i mógł je skierować w lepiej widoczne miejsce.

 • Ewiatko ocenił(a) ten film na: 7

  MinisterZdrowia Mnie też to dziwiło i wydawało się nienaturalne, raczej człowiek jak coś mu się nie udaje, a tym bardziej jak ma poważny problem, to sobie ulży i choć zaklnie.

 • Gaylord_Ravenal ocenił(a) ten film na: 8

  Ewiatko To, że Ty albo ktoś kogo znasz tak postępuje, to nie znaczy jeszcze, że jest to właściwość całego rodzaju ludzkiego. Pozdrawiam.

 • Ewiatko ocenił(a) ten film na: 7

  Gaylord_Ravenal No, być może, być może...jeśli to Ty właśnie masz taki stoicki spokój, to podziwiam :-)