PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297829}

Wszystko za życie

Into the Wild
7,9 265 201
ocen
7,9 10 1 265201
7,1 29
ocen krytyków
Wszystko za życie
powrót do forum filmu Wszystko za życie

10/10

ocenił(a) film na 10

Po tym filmie mam ochote spakowac plecak i jechac po prostu przed siebie a gdzie cie poniesie tego
nikt nie wie... :)

ocenił(a) film na 10
mac_69

dokładnie! tak samo pomyślałam po obejrzeniu tego filmu ;)

ocenił(a) film na 5
aggiee

Świata się nie zmieni. Swiat nie dostosuje się do Ciebie. Dostosuj się do zycia w Swiecie. A jak jesteś marzycielem to skończysz jak bohater - niby wyzwolony i szczęśliwy a tak na prawde to ofiara i postac tragiczna...

ocenił(a) film na 10
kromex

To prawda co piszesz ale jeśli w odniesieniu do mnie to się mylisz. Tylko chwilę po obejrzeniu filmu tak pomyślałam ale przecież człowiek to istota społeczna i może być szczęśliwy jak jest sam. Dlatego nigdy bym jednak nie postąpiła jak bohater. A świata się nie zmieni to fakt, ale jeśli wokół siebie masz ludzi z którymi jest Ci dobrze i się z nimi zgadzasz to świat aż tak Cie nie interesuję. A jeśli chodzi o marzycieli to prawda, od zawsze mieli trudniej jako jednostki wybitne, silniej odczuwające i pragnące czegoś więcej od życia ale i tak ze względu na swoją słabość z góry skazaną na klęskę niestety kończyli tragicznie. A świat chociaż trochę można spróbować zmienić ale przez dobro i pomoc :)

ocenił(a) film na 5
aggiee

Zgadzam się w 100 %, ze poprzez dobro i pomoc można zmienić "swój Świat" i czuć się dobrze. Bo to co dasz z siebie dla innych i daje Ci to satysfakcje to zawsze wcześniej czy później powraca. Ale buntując się i irytując na otoczenie robisz sobie krzywdę...uciekasz. Przed czym ? Przed sobą chyba. Czyli z góry masz przechlapane jak nie wrócisz mądrzejszy i DOJRZALSZY przede wszystkim.
A wtedy zaznasz wewnętrzny spokój :) Bohater niestety nie wrócił dlatego tak oceniłem ten film. Może kilka lat temu oceniłbym inaczej....

ocenił(a) film na 10
kromex

dokładnie, nie można całe życie uciekać, chociaż tak jest zdecydowanie łatwiej :) Buntownicy niestety często przegrywali. Może czasem lepiej porzucić duszę romantyka i zastąpić go człowiekiem czynu, pozytywistą :D

ocenił(a) film na 5
mac_69

fantastycznie! zwolnisz mieszkanie i miejsce pracy, z pewnością kogoś to ucieszy :)

ocenił(a) film na 10
schschfikation

Heh :) jeszcze beda mi dziekowac :D

użytkownik usunięty
mac_69

Też bym pojechała w taką podróż życia jak SuperTramp, ale wątpię żebym wybrała się całkiem samotnie. Musiałaby być jakaś bliska mi osoba, czy to chłopak czy koleżanka, ktoś.

ocenił(a) film na 3

Żeby was niedźwiedzie zeżarły? Na co ci to?

użytkownik usunięty
vacero

Wiesz, adrenalina, dreszczyk emocji i te sprawy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones