PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32235}
5,9 13 933
oceny
5,9 10 1 13933
4,7 3
oceny krytyków
Wtorek
powrót do forum filmu Wtorek

''Wtorek'' kręcony był na zadupiu zwanym Karczew gdzie mieszkają największe buraki na
świecie.Jestem z Otwocka gdzie nieopodal położony jest ten mało lubiany przez Otwock
pier.....k .Ponoć kiedyś tamte tereny zamieszkiwali nie Polacy a ponoć Rumuni dlatego też
Karczew potocznie i żartobliwie jest przez ludzi z Otwocka zwany Rumunią.

ocenił(a) film na 6
cebul_297

Czekamy na pointę.

cebul_297

Karczew, to piękne miasto z wieloletnią historią. Cebul, ogarnij się proszę, bo wypisujesz takie głupoty ,że aż chce mi się tylko śmiać .Burakiem to jesteś chyba Ty.

ocenił(a) film na 7
robertolszanko

Chciałbym nadmienić tylko iż napisał to ówcześnie 22 letni idiota. Dziś mam zupełnie inny światopogląd i nie przyszło by mi na myśl wypisywać takie bzdury bo nie przeczę gdybym miał fizyczną możliwość to dałbym własnej młodszej wersji za to w łeb.Nie zaprzeczam temu i nie odpisuję sypiąc obelgami bo umiem być samokrytyczny i dostrzec własne winy.Cóż mogę więcej powiedzieć? Cały czas się zmieniamy,kształtujemy,dojrzewamy na pewnym etapie.Mogę Cię zapewnić iż z tamtego jełopa nie pozostało już nic.

cebul_297

No proszzz. W tym momencie postawił bym Ci piwo, i to nie tylko za to że też pochodzę z Otwocka.

cebul_297

Czy wie ktoś gdzie stał wtedy eden? Chodzi mi o lokacje budynku?

cebul_297

Jako ciekawostka - potoczna nazwa mieszkańców Karczewa "Rumuny" wzięła się od rumowania - czyli karczowania lasów które były na tych terenach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones