PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157799}
7,4 19
ocen
7,4 10 1 19

Wu guan
powrót do forum filmu Wu guan

Opis

ocenił(a) film na 9

Film opowiada o trzech szkołach Kung Fu w Guangzhou.
Mistrz Lu (Tiet Wo Chu) i jego syn Lu Shanhou (King Chu Lee) zakłócają Taniec Lwa szkoły Mistrza Zheng (Wilson Tong). Ten
incydent zapoczątkowuje rywalizacja pomiędzy obiema szkołami.
Powszechnie szanowany Mistrz Wong Qiying (Feng Ku) podejmuje się roli mediatora, lecz jego wysiłki kończą się
niepowodzeniem i wciągnięciem szkoły Wuben do konfliktu.
Zgodzie nie pomaga ostra rywalizacja między Wong Fei Hungiem (Gordon Liu), synem Mistrza Wong, jego przyjacielem, a
jednocześnie najlepszym uczniem szkoły Mistrza Zheng - Wang Yinlinem (Te-Lo Mai) z młodym Lu.
Kluczowym graczem w walce między szkołami Mistrza Lu i Mistrza Zheng stanie się - niczego nieświadomy - Mistrz Shan Hsiung
z północy (Lung Wei Wang).

xvetx

Jaki jest polski tytuł??

ocenił(a) film na 9
giovanni50

O ile wiem ten film nigdy w Polsce nie był wydany, wyświetlany i nie ma polskiego tytułu. Tylko angielskie (np. Martial Club).

xvetx

Wiesz kiedyś czytałem wywiad z Solorzem
Mówił że w latach 90 wystarczyło puscic film kopany by mieć milionowa publikę
Kurcze gdy wtedy był nie tylko Polsat i gdyby tak KRRIT powstała wczesniej i kilka stacj dostało koncesje

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Tylko jeszcze ktoś musiałby nagrać, zripować i chcieć podzielić się z innymi pasjonatami;]
W zeszłym roku różne stacje sięgały po filmy z gatunku Sztuk Walk i oby ten trend się utrzymał. A jeszcze lepiej ilość filmów azjatyckich w TV stale rosła:)

xvetx

Ja chętnie bym obejrzał bo lubie
Mam trudności ze sciągnięciem bo mam neta na kartę

xvetx

szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones