PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699621}

Wujek John

Uncle John
5,1 674
oceny
5,1 10 1 674

Wujek John
powrót do forum filmu Wujek John

calkiem przyjemny film

ocenił(a) film na 7

Trafnie dobrani, dobrzy aktorzy, niezly film, ze specyficznym klimatem I smaczkiem, wyczuwa sie niedopowiedzenia mozna powiedziec. Trzeba miec nastroj na takie kino, ale jak dla mnie to dobry film, pozytywny.

ocenił(a) film na 5
gemka7

Mnie tak się średnio podobał. Miał taki senny klimat ten film. Bardzo mało akcji i wszystko sie tak wlokło strasznie. Ale duży plus za aktorke co grała Kate. Bardzo specyficzna uroda.

ocenił(a) film na 7
dragaz_filmweb

Dramaturgia faktycznie umiarkowana:) Mi sie wydaje, ze ta sennosc jest raczej pozorna.

ocenił(a) film na 7
gemka7

Zło czai się wszędzie, if u know what I mean. Tu pełza i snuje się, wolno i systematycznie, a ostatni sprawiedliwy wymierza powoli ciosy z chirurgiczną precyzją.

taxipompey

film ma jakis magnes, ktory przyciaga, cos wisialo w powietrzu, ale niestety ulecialo na koncu, hmm moze zabraklo tarantinowskiego zakonczenia np grubego wystrzalu z dwururki :D

ocenił(a) film na 7
gemka7

Pozytywny? Uważam, że raczej mroczny. Z resztą się zgadam z Tobą i pozdrawiam :)

gemka7

No ok ale przede wszystkim o czym jest ten film ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones