Volcano

1 godz. 44 min.
5,9 22 593
oceny
5,9 10 22593
1 112
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":4}
{"type":"film","id":563,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Volcano-1997-563/tv","text":"W TV"}]}

W Los Angeles geolodzy rejestrują przejawy wzmożonej aktywności tektonicznej. Kilku robotników kopiących tunel metra ginie w oparach siarki. Nad ranem potężna rzeka rozżarzonej do czerwoności lawy zalewa centrum, niszcząc wszystko, co napotyka po drodze. Burmistrz powołuje sztab kryzysowy. Na jego czele staje energiczny i odważny Mike Roark (Tommy Lee Jones).

Beta
opis użytkownika

W Los Angeles geolodzy rejestrują przejawy wzmożonej aktywności tektonicznej. W oparach siarki ginie kilku robotników, gwałtownie wzrasta też temperatura wody w jeziorze. Niepokojące sygnały powinny zaniepokoić władze miasta, te jednak zachowują obojętność.

Hiroto
opis użytkownika

Stacje geologiczne rejestrują w Los Angeles wzmożoną aktywność tektoniczną. Wszyscy obawiają się trzęsienia ziemi. Tymczasem to inna katastrofa zagraża Miastu Aniołów - erupcja wulkanu! Śmiercionośny grad kul ognia spada na mieszkańców, z drżącej ziemi wydobywają się opary siarki, lawa zalewa ulice. Burmistrz powołuje sztab kryzysowy. Dowodzi nim doskonały specjalista do zwalczania kataklizmów Mike Roark, w którego rolę wcielił się Tommy Lee Jones zdobywca Oscara za kreacje w filmie "Ścigany". Przyszłość metropolii leży w jego rękach.

opis dystrybutora dvd