PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11832}

Wyścig gumowej kuli

Cannonball!
6,3 1 760
ocen
6,3 10 1 1760
Wyścig gumowej kuli
powrót do forum filmu Wyścig gumowej kuli

Super film

ocenił(a) film na 8

Mam ogromny sentyment do tego filmu. Jak go pierwszy raz oglądałem to przeżywałem razem z bohaterami filmu wszystko to co się działo... ten film tak mi się spodobał, że kiedyś koniecznie za wszelką cenę chciałem go mieć i kupiłem sobie oryginał, który mam zresztą do dziś w stanie bardzo dobrym, jakbym go dopiero niedawno kupił :) Jak dla mnie ten film to już klasyk, zawsze uwielbiam go oglądać. Teraz leciał na TV4 to nie mogłem sobie pozwolić abym nie obejrzał. W ogóle lubię takie filmy drogi a seria filmów z cyklu "Wyścig Cannonball" do której zalicza się też ten film jest po prostu super. Oczywiście jeszcze chciałbym powiedzieć, że David Carradine, który zawsze grał kareteków i tym podobne role wypadł dobrze w tym filmie w roli twardziela-kierowcy.
Ogólnie polecam każdemu ten film - można się mile bawić przy oglądaniu.

ocenił(a) film na 7
Axel

Masz rację całkiem fajny filmik w starym stylu z kultowymi amerykańskimi brykami, chociaż niektóre efekty specjalne trącą już myszką. Ale całość OK. Daję 7/10

ocenił(a) film na 8
Axel

Uwielbiam takie - filmy - stare, amerykańskie kino lat 70 i 80. Byłem szczerze zaskoczony, że Polsat to puścił - film jest o niebo lepszy niż 'Wyścig Cannonball I i II', do tego trudny dość do zdobycia. No i David Carradine - dawniej to ona grał w porządnym kinie drogi, nie to co teraz...
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones