In Time

1 godz. 49 min.
7,1 193 933
oceny
7,1 10 193933
26 682
chce zobaczyć
4,5 6
ocen krytyków
{"rate":4.5,"count":6}
{"type":"film","id":587175,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/In+Time-2011-587175/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wyścig z czasem
 • _N_E_O_ ocenił(a) ten film na: 8

  Jakby tak zabrać biliony dolarów z rąk bogatych i puścić w obieg w biednych dzielnicach..wówczas mielibyśmy identyczną sytuację jak na filmie, panika przed zmianą systemu, nikt by nie charował, każdy by się cieszył chwilą. Jedynym panaceum byłoby podnosznie kosztów życia (inflacja, podatki..), co też było w filmie pokazane.

  No ale jak ktoś tutaj już napisał, większość powinna obejrzeć film kilka razy, żeby zrozumieć przekaz fimu. Fajnie jakby technikalia były dopracowane (co nie było możłiwe), ale nie zmienia to przesłania filmu.

  Czas to pieniądz a pieniądz to czas..

 • _N_E_O_ Obawiam się, że choćby wszyscy miliarderzy tego świata złożyli się, nie byliby w stanie obdarować nawet kraju wielkości Polski w sumie wystarczającej aby nikt nie musiał harować i mógł cieszyć się chwilą.

 • michal4p ocenił(a) ten film na: 7

  Aleo no tak bo dali im tylko po kilka lat każdemu czyli miliarderzy mogli raptem by dać np każdemu po 10 tys na głowę więc nie wiele ogólnie ciężkie temat podjęty i smutna prawda że kasa to czas a kto nie ma kasy musi harować żeby coś zarobić, ale często bogaci chronią swoje bogactwo i martwią się i korzystają z życia mniej niż ci biedniejsi którzy cieszą się zabawą i popułudniowym grillem

 • byou ocenił(a) ten film na: 9

  _N_E_O_ Niestety nadal niewielu ten film rozumie, mimo ze jakiś stary nie jest. Ehh ci ludzie.