PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564}

Wyśnione życie aniołów

La vie rêvée des anges
6,8 7 396
ocen
6,8 10 1 7396
7,0 6
ocen krytyków
Wyśnione życie aniołów
powrót do forum filmu Wyśnione życie aniołów

Ogladalam ten film i nie umiem sie do niego ustosunkowac czy dobry czy zly. Jesli ma ktos ochote to niech napisze za co lubi ten film lub nie :) Moze uda mi sie w tedy dojsc do okreslonego wniosku - Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
lune

Bliższa jestem stwierdzeniu, że to jednak dobry film. Z tym, że nie dla każdego. Miał klimat (nie "klimat" ale prawdziwy klimat, który zresztą podobał mi się) i pewną specyficzną wrażliwość. Dla mnie, całość była za bardzo mdła (ale to tylko moja subiektywna opinia).

Jeżeli chodzi o konkrety- scena końcowa (taka z oknem) bardzo mi się podobała. Z kolei tytuł, jest jakiś taki... pretensjonalny :>

Nie kupię ale ciesze się, że GW sięga po tego rodzaju produkcje. To dobrze o nich świadczy i napawa wiarą w ludzi.

eineDummeTrine

Kurde takie dobre filmy i tylko 5,99 ;D a jakieś duperoły w innych gazetach są nawet po 19 ;/

ocenił(a) film na 9
Sidewinder

Tym lepiej. ;-)

ocenił(a) film na 10
Klee

za tydzień w GW "włoski dla początkujących" a w dzienniku "pociąg życia".

ocenił(a) film na 9
lune

Lubię ten film za postać Isy. Jest taka na prawdę ludzka. Podoba mi się również zakończenie. Ogólnie oceniam go wysoko, podobał mi sie i uważam, że to dobra, warta obejrzenia produkcja. Co mi się nie podobało? Hm... chyba wątek związku Marie z właścicielem "Blue"... coż... tak miało być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones