PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565372}

Wyśnione miłości

Les amours imaginaires
7,3 53 170
ocen
7,3 10 1 53170
6,8 29
ocen krytyków
Wyśnione miłości
powrót do forum filmu Wyśnione miłości

10!

ocenił(a) film na 7

już nawet nie fabuła, ale ujęcia, muzyka! cudo. film - genialny, fenomenalny.
do śmiechu i wzruszyć się też można.

ocenił(a) film na 8
krowabighm

Sam w sobie jest sztuką

ocenił(a) film na 7
Parnassus

taak!

ocenił(a) film na 6
krowabighm

kiedy estetyzm to nie wszystko!

ocenił(a) film na 7
attenberg

teraz, kiedy widziałem ten film już razy kilka, mogę się z tym zgodzić.

ocenił(a) film na 6
krowabighm

jej, zmianę podejścia do tego filmu po pierwszym obejrzeniu, i z każdym następnym można chyba nazwać jakimś syndromem. oswajanie się z pięknem tego obrazu owocuje w końcu zetknięciem z niczym specjalnym.

ocenił(a) film na 7
attenberg

no nie do końca mogę się z tym zgodzić.

ocenił(a) film na 6
krowabighm

przecież nie musisz, nie gódźmy się.
po pierwszym seansie byłem zauroczony. ten film zbudowały piękne kadry i równie piękni ludzie. następnym razem już mi to nie wystarczyło.
chooooć, scena do muzyki the knife nadal zachwyca!

ocenił(a) film na 7
attenberg

lubię, ale nie jest ona moją ulubioną sceną z tego filmu.
dobra. będzie tego. dziękuję za krótką wymianę zdań. tymczasem, cześć jak czapka! :d

ocenił(a) film na 3
krowabighm

Oczywiście, bo kto by się przejmował fabułą?
Parę pięknisiów, super widoczki, kolorki i 10/10.
Zazdroszczę, też chciałbym z taką łatwością stawiać dziesiątki.

ocenił(a) film na 7
wertherTom

hm. najwyraźniej nie było Ci dane przeczytać wszystkich powyższych postów. szkoda.
acz nawet w pierwszym z dziewięciu można wyczytać, że nie za pięknisiów, którzy według mnie wcale nimi nie są [ale nie mnie to oceniać], dałem temu filmowi 10. widać, czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną.

z poważaniem, krowabighm

ocenił(a) film na 9
wertherTom

dla mnie ten film jest piękny, urzeka swoją delikatnością, w życiu nie widziałam bardziej subtelnych scen z seksem, do tego świetna muzyka, kolory [jak wspomniałeś] i faktycznie, pięknisie, nie aktorzy. być może widziałam zbyt mało filmów, ale właśnie taki klimat mi odpowiada, to jeden z tych filmów których nie zapomina się do końca życia, aczkolwiek 10 bym też nie dała, w ogóle nie przedstawiono przyjaźni Francisa z Marie, to jednak psuje cały efekt.

ocenił(a) film na 9
krowabighm

masz rację, chociaż dla mnie ten film nie był śmieszny, raczej bardziej łatwy, przyjemnie się go oglądało. poza tym muzyka, gra kolorów, ci piękni aktorzy i klimat lat sześćdziesiątych - niesamowite. w ogóle w głowie się nie mieści, że 21-letni Xavier Dolan potrafił w tak młodym wieku stworzyć takie dzieło, nie potrafię się już doczekać jego kolejnych filmów, czekam na coś jeszcze lepszego :)

ocenił(a) film na 9
krowabighm

musze przyznac, ze robi wrazenie. noty 10 bym nie dal, ale 8 na pewno. a ze rezyserem jest tak mloda osoba- wow. szacunek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones