PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565372}

Wyśnione miłości

Les amours imaginaires
7,3 53 175
ocen
7,3 10 1 53175
6,8 30
ocen krytyków
Wyśnione miłości
powrót do forum filmu Wyśnione miłości

7/10

użytkownik usunięty

Polecam "zabiłem swoją matkę", naprawdę jeszcze lepszy:)

użytkownik usunięty

Sam materiał na film bardzo ciekawy, ale clay film nudny jak flaki z oleju....

użytkownik usunięty

moja ocena 4/10 niestety nudny bardzo, a tytuł brzmi "Zabiłem moją matkę" :)

użytkownik usunięty

ciekawe problemy, ale przedstawione zostaly tu w sposób dość nieciekawy, wręcz usypiający....

użytkownik usunięty

Co kto lubi;)

użytkownik usunięty

Jasne, że tak!

użytkownik usunięty

Dobra, wyrazista gra aktorska, ciekawy temat, cudowne ujęcia połączone z przepiękną muzyką - kolory zlewają ci się w głowie. Emocjonalna rozkosz nie dla wszystkich, jeśli ktoś szuka wartkiej akcji niech tego filmu nie ogląda. Dodam, że piszę o filmie Zabiłem MOJĄ matkę, który oceniam wyżej niż Wyśnione Miłości.

użytkownik usunięty

To jest Twoja ocena szuanuje ją, dla mnie film byl dosyc nudny i nie chodzi o wartką akcję, a a sam film warto obejrzec ale jest wedlug mnie usypiający, straszliwie nudny, monotonny, nic tam sie nie dzieje oprócz problemów relacji - matka - nastoletni syn, wiele jest filmow o podobnej tematyce, ale ten byl wyjątkowo Nudny!

użytkownik usunięty

Faktycznie gra aktorska, zwlaszacz rola matki niesamowita, temat jak najbardziej interesujący, muzyka heh kto co lubi, "emocjonalna rozkosz nie dla wszsytkich"??? ee to był dramat , wiec nie wiem czy mozna pisac o jakiejs emocjonalnej rozkoszy?

użytkownik usunięty

Od tego chyba są dramaty...??

użytkownik usunięty

"Zabiłem moją matkę" dobrze teraz napisalaś tak przetlumaczono ten tytuł, ale czemu M wielką literką, naprawde jesteś Ironioholiczką :)

użytkownik usunięty

Przepraszam nie rozumiem od czego są dramaty?

użytkownik usunięty

akurat jesli chodzi o ten film to nie jest dobre i trafne określenie

użytkownik usunięty

Wiesz oceniać film sdobie mozna.. ale to nie znaczy ze ktos go zrozumial....

użytkownik usunięty

nie wiem wyjasnij mi od czego są dramaty i czemu tak okreslilaś ten film emocjonalna rozkosz?

użytkownik usunięty

Oosbiście uważam ze film byl nudny ale sama historia i problemy jakie porusza niezwykle wazne zarówno dla dorastających ludzi jaki i ich opiekunów, Takich fimów jest bez liku, pelno, jedne przedstawione w sposób niezwykle interesujący inne niestety mniej, ten film wlasnie taki jest, dobry pomysl ciekawa reazlizacja i tu wielkie uklony dla reżysera bardzo młodego ale jakze dobrego obserwatora rzeczywistości!

użytkownik usunięty

Jednak zabraklo mu pomyslu na to jak zrobić by bylo ciekawie, by ludzie oglądając film wydobyli z niego jak najwiecej i jak najwiecej zrozumieli, fajnie przeciez jest jak to wszsytko jest dobrze połączone, niestety wiele partii tego filmu dzialało na mnie usypiająco pomimo interesujących problemów jakie poruszał!

użytkownik usunięty

Film jest biograficznym dramatem, zauważ ze reżyser przedstawil w nim swoją historię i sam zagrał główną role, tym bardziej ukłony za pomysl reżyserię i ciekawą grę aktorską,

użytkownik usunięty

Sam ciąg wydarzen, następstwa, dialogi nie wydały mi az tak interesująco zrobione, ale o emocjonalnej rozkoszy to bym tu nie pisala, raczej jest to historia dosyc subtelna, delikatna, ukazuje toksyczną, niekorzystną relacje pomiędzy matką a synem a jednak oparta na milosci, pytanie brzmi jakiej i do czego zmierzającej. J abym tu nie mowila o emocjonalnej rozkoszy?

użytkownik usunięty

Nie wiem ludzie róznie interpretują filmy Kwadratowo i podłuznie ....... ;)

użytkownik usunięty

Ty tej emocjonalnej rozkoszy nie miałaś ja owszem;)

użytkownik usunięty

A Wyjasnisz mi czemu piszesz o emocjonalnej rozkoszy odnosnie tego filmu?

użytkownik usunięty

Npisalas wcześniej: "emocjonalna rozkosz nie dla wszystkich" - prosze o wyjasnienia?

użytkownik usunięty

a i od czego są dramaty? nie odpowiedzialaś?

użytkownik usunięty

na czym mialaby polegac taka emocjonalna rozkosz oglądając taki film jak "Zabilem moją matkę"?

użytkownik usunięty

Boję się wchodzić z tobą w dyskusję biorąc pod uwagę, że na jeden mój komentarz odpowiadasz dziesięcioma... bierzesz coś?;)

użytkownik usunięty

hahaha złotko nie przejmuj się ja tak po prostu pisze, nie jesteś pierwszą osobą, która zwraca mi na to uwagę nawet na gg piszę często wciskając Enter, nie złotko nic nie biorę: ) bez obaw, nie bój się, pisz pisz... postaram się pisac w jednej rubryce :)

użytkownik usunięty

Faktycznie duzo tego wysylalam, ale to kwestia przyzwyczajenia, nawyk zawsze mozna zmienić, a nie tego ze cos biore, także bez obaw, Pozdrawiam!

użytkownik usunięty

Pozdrawiam również!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones