PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565372}

Wyśnione miłości

Les amours imaginaires
7,3 53 175
ocen
7,3 10 1 53175
6,8 29
ocen krytyków
Wyśnione miłości
powrót do forum filmu Wyśnione miłości

Gdzie?

ocenił(a) film na 9

Czy ktoś wie, w jakim kinie można to obejrzeć? Widziałam już film wiele razy, jednak nie byłam na nim w kinie i gdy filmweb pokazał mi, że "Wyśnione miłości" są w repertuarze to aż podskoczyłam z radości. Po przeszukaniu jednak internetu stwierdziłam, że po 2010 nigdzie go nie puszczali. Jest to jakieś niewielkie kino w niewielkiej miejscowości, czy po prostu błąd filmweb? Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

ocenił(a) film na 9
trix12

W środę (29.02) o godzinie 19. film będzie grany w kinie "Planet Cinema" w oświęcimskiej galerii "Niwa". To, z tego co mi wiadomo, na chwilę obecną jedyny planowany seans tego filmu w Oświęcimiu realizowany w ramach cyklu "Filmowa Uczta w Planet Cinema". Po raz pierwszy ujrzałem go w ubiegłe wakacje, również na dużym ekranie, w kinie ARS w Krakowie, zatem był on grany również po 2010 roku (z tego co kojarzę, to w samym Krakowie w ramach wakacyjnych cykli w 2011 roku grało go więcej niż jedno kino). :)

ocenił(a) film na 9
MyLucidDream

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones