PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565372}

Wyśnione miłości

Les amours imaginaires
7,3 53 174
oceny
7,3 10 1 53174
6,8 29
ocen krytyków
Wyśnione miłości
powrót do forum filmu Wyśnione miłości

Zauroczona

ocenił(a) film na 9

Najczęściej na myśl o gatunku "melodramat" mój organizm wydaje podobne odgłosy jak Francis w jednej z ostatnich ze scen, gdy spotyka Nico po dłuższym czasie ;) Nie jestem zagorzałą fanką "filmów o miłości", bo wiele z nich traktuje temat bardzo dosłownie i powierzchownie. I te happy endy! Bleeech!!! :)
Ten film obejrzałam tylko dzięki rekomendacjom Filmweba i nie żałuję. Jest prześliczny! Fajny klimat, bezpretensjonalna oprawa muzyczna, niebanalnie potraktowany temat uczuć. Nic nie jest przypadkowe. Do tego bardzo poruszył mnie osobiście. Bardzo polecam!
Dziwi mnie, że sporo osób jednak go krytukuje. Być może to względu na ten wątek gejowski...
Paradoksalnie sama uważam się za osobę tolerancyjną, ale faktem jest, że podczas sceny z jedzeniem pianki miałam ochotę krzyknąć: "Weź już się odczep od nich, ty geju! Wszystko psujesz!" :)

walenick

No to ja wręcz przeciwnie - przez cały film miałem ochotę wysłać Marie gdzieś w podróż w jedną stronę, by już im nie przeszkadzała. Ale i tak skończyło się tak jak się skończyło, więc na niewiele by się to zdało ;).

ocenił(a) film na 9
Goku

no niestety... :) W zasadzie można to było przewidzieć już po tytule, jednakże przez cały czas w napięciu oczekiwałam na czyją stronę ostatecznie przechyli się szala. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones